Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan gyerekorvos Budapest...

Van olyan gyerekorvos Budapesten aki nem a gyerek kezét-lábát lefogva, háton fekve adja be a szurit?

Figyelt kérdés
2 éves gyerekről van szó, bárhova átmegyünk, de többet ezt ilyen formában nem engedem.
2022. dec. 13. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éves. 18 honaposan volt az utolsó vedooltas, a következő 6 évesen lesz.
2022. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem is lesz több oltása mostanában kérdező. Egyébként nagyon sok olyan helyzet lesz még ami a gyerek számára kényelmetlen, ami nem fog neki tetszeni, amikor nem az történik amit ő akar.Az oltás csak egy szeletke, az el következő megpróbáltatások közül. Pl alkalmazkodni kell az óvódában. Akkor mit csinálsz? Kiveszed hogy ne sérüljön mert az óvónő rászól?
2022. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ugyan, utolsó. Gondold el, hogy háton, kezed, lábad lefogva erőszakkal csinálnak rajtad valamit, miközben te rettegsz, ellenkeznél. Ez teljesen más kategória pl a munkahelyi konfliktuskezeléshez képest... Össze sem lehet hasonlítani. Sokan írták, hogy PONT EZÉRT, amit a pszichológus is mondott, ölben adják be a szurit. Ott is le kell fogni természetesen, de teljesen más az ölemben ráfogni, mint direktben, kiterítve leszorítani.
2022. dec. 14. 08:08
 14/20 A kérdező kommentje:
Nálunk most következik a 2 éves szuri. Másnál nem volt?
2022. dec. 14. 08:09
 15/20 anonim ***** válasza:
Nincs 2 éves szuri. Amúgy meg ha még tudod magyarázni a 2 évesednek, hogy mozdulatlanul kell ülnie és várnia az injekciót, nem fogja le az orvos. Hajrá.
2022. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Dr. Elekes Edit. De Dr. Májer Éva is ugyanígy csinálja. Mindketten a tököli körzetes doktor nénik. Sajnálom szegény picid. :(
2022. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy ment, hogy az ölembe ült, én meg magamhoz öleltem és megfogtam azt a karját/lábát, amelyikbe kapta. Nyilván sírt így is, de azért humánusabb ez a módszer.
2022. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a torok vizsgalat is ugy van, hogy olben ul lefogom kezet. De az asszisztensnek a fejet akkor is le kell fognj, mert razza,tekeri.

Nyáron volt egy szem balesetunk, idegentest, fem forgacs a szemben,2,5 evesnek. Nah az a protokoll,hogy hetekig palcaval piszkalgatjak, mig ki nem jon. El tudod kepzelni? 4 felnott fekudt rajta hanyatt, utana odaultetni a mikroszkop ele es nezzen is bele. Katasztrofa volt. Utana begyulladt a kukija, bedagadt es omlott a genny belole. Sebeszet. Hanyatt,szinten,4 felnott fekudt rajta mig 4 napig mostak at a kukijat speci oldattal naponta. Szornyu,de ennek ellenére vidáman alszik hanyatt,es fekszik itthon. Orvosnal nyilvan sirva fakad, mert a hasi vizsgalatok hanyatt vannak. Maskor ulve legyen oltva, ugy is sirni fog, de jobb mint hanyatt.

2022. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már találtam is orvost és nem hitte el, hogy valaki még tényleg így csinálja... Mondta ő is, hogy ez hatalmas traumát okoz, ha nem most, akkor később jön ki. Vagy ami a legrosszabb, hogy elő sem jön, csak benne marad elfojtva.
2022. dec. 15. 13:37
 20/20 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgozom, ott a szülőnek kell lefogni - ölben, átkarolva.


Semmi baj nincs ezzel, inkább ez, mint beletörjön a tű a gyerekbe (igen, volt sajnos rá példa, és kórház lett a vége).


De mi is fogtunk már le 10 évest, keze lába, mert muszáj volt oltani (veszettség), és az apja egyedül nem bírt vele.


Nem öröm nekünk sem, nyugi, de néha nincs más megoldás.

2022. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!