Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ibolya tényleg nagyon idős...

Ibolya tényleg nagyon idős néni név lenne?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik és adnám is csak ezen az oldalon látok róla rosszakat, és nem tudom megítélni mennyire lenne kiszúrás ha ezt a nevet adnám. Nekem nem egy idős néni jut eszembe hanem maga a virág ami egyébként a kedvencem is. Idős néni nevek nekem más kategória mint Piroska, Aranka...Meg tényleg baj ha egy név "idős néni név"? Láttam olyat hogy kisbabának elmegy felnőttnek gáz, na akkor idős néni név miért lenne gáz? Oké,hogy csak idős nénit tud elképzelni vele de ők is voltak egyszer gyerekek és túlélték a névvel. Olyan érzésem van mintha csak ezen az oldalon látnék ilyesmi negatívumokat, való életben senki nem törődik más nevével. Szinte minden névre itt látok rossz dolgokat.

2022. dec. 15. 12:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idős nénis és nem tetszik, de ez nem baj, ha neked igen! Egyébként másik idősnéni nevek meg nagyon tetszenek, pl. Ida, Rozália, Lídia, Zsuzsanna, Julianna, Hédi meg láttam, hogy sokak szerint a Sára is öreges, az is tetszik, de még csak öregesnek sem tartom. Ne törődj senkivel, az a lényeg, hogy neked melyik tetszik!
2022. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!