Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, az...

Mi a véleményetek erről, az elsős tanító néni által adott értékelésről? "Legközelebb jobban sikerül! " Te mit szólnál, ha a gyereked ezt kapná egy feladatra?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy számontartja annyira a gyerekem, hogy tudja, ennél jobban szokott teljesíteni, ez csak egy kivételes alkalom volt és a legközelebbi jobban fog menni, mint mindig.
2016. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem motiváló üzenet, főleg hogy utána felkiáltójel szerepel.
2016. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bíznék benne, hogy legközelebb jobban sikerül.
2016. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen korrekt, hisz ha nem lett jó a feladat, akkor mégse írhatja azt, hogy ügyes, se azt, hogy ezt elcseszted Jancsikám, így viszont őszinte és mégse gázol a gyerek kis lelki világába, helyette inkább bíztatja. Nekem szimpatikus tanítói hozzáállás.
2016. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is az.

Egx ismerőstől hallottam, hogy a gyerekének ezt írta be a tanítónéni és a gyerek utána emiatt napokig nem aludt és még rémálmai is voltak. Be is olvastak a szülők a tanítónéninek.

Én azt gondolom, nem a tanító nénivel van a probléma. Csak mások véleménye is érdekelt volna.

2016. ápr. 28. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég! Hogy milyen szülők vannak???????????? Ez szimplán tanítói bíztatás a kis elsősnek.....eszembe sem jutna máshogy értelmezni!!!!!!!!! Szegény lelkes tanítók. Komolyan nem értem én már ezt a világot! :(
2016. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én boldog lettem volna, ha a tanítónénik bármit is ráírnak a gyerekek dolgozatára, nem pedig az osztály előtti megszégyenítéssel próbálják jobb „munkára” bírni. :)


Nyilván itt a szülők voltak a hülyék, és félremagyarázták a gyereknek valahogy ezt a dolgot.

2016. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a szülők mondtak valamit szegény gyereknek, ez az üzenet egyértelműen biztatás volt. Mit kellett volna ráírnia? Hogy "nem lepődtem meg, hoztad a szokott formád, 1–es" vagy "belőled maximum wc pucoló lesz"? Esetleg simán csak, buta vagy, 1-es?
2016. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!