Melyik név jobb?

Figyelt kérdés

Etelka vagy Marcella?

Ha csak e kettő közül dönthetnél? Ha egyik se tetszik, nem kell válaszolni.

Kérlek még idokold meg miért jobb. Köszönöm!



2022. dec. 17. 05:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Anyukám Erika Etelka, így nekem ez a név jobban tetszik.
2022. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#4, Marcikának lehet becézni.
2022. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem muszáj becezni egy nevet. én szeretem az olyan neveket, amik nem becézhetők, max a "ke/ke" végződéssel, de azzal minden nevet lehet..
2022. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Etelka! Aranyos, szép. Marcella egyáltalán nem tetszik, mert az csúfolható hogy "Cella".
2022. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Etelka
2022. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Marcella, ha választani kell. Különös indokom nincs, mert amúgy nem adnám ezt a nevet sem. Az Etelka nagyon öreges, és egy tanárom jut róla eszembe, akit szeretnék elfelejteni. :D
2022. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Etelka. Szép, finom, nőies név. A Marcella név önmagában is kemény hangzású, számomra kicsit férfias hatása is van; ráadásként a mar+ a cellából áll össze. :S:S:S


Etelka név meg szerintem gyönyörű. Marcella nem szívesen lennék. A Marcellina változat viszont még szép. Marcellinaként Linának, Linusnak becéztetném magam. Etelkaként jó mindig végigmondva, vagy pl Eta nem rossz.

2022. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az Etelka, hiába tudom idősebb nőn elképzelni csak, a Marcella egyáltalán nem tetszik.
2022. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!