Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic vagy Inofolic prémium...

Inofolic vagy Inofolic prémium? Melyik lehet jobb választás?

Figyelt kérdés

7 hónapja próbálkozunk kistestvér ügyben, ezidáig sikertelenül.

Az első gyermekünk azonnal megfogant.


Sok jót olvastam az Inofolicról csak bizonytalan vagyok melyiket vegyem meg.

Múlthónapban elkezdtem szedni a Trimeszter 1-et ehhez szeretném még az Inofolicot.


Tapasztalatokat is szívesen fogadok ezzel kapcsolatban.



2022. jún. 2. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Sok jó tapasztalat van vele kapcsolatban, de ha nincs panaszod, akkor inkább ne kísérletezz szerintem, mert akár be is zavarhatja a ciklust. Általában PCOS esetén szokták javasolni, vagy inzulinrezisztencia miatt. Nekem magas FSH miatt Inofolic Prémiumot javasolt a nőgyógyász. A 28 napos ciklusomat lerövidítette, a szépen beállított pajzsmirigy értékekre sem volt jó hatással. Persze egyéni, valakinek nagyon bevált.
2022. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen,1-es válaszolónak nagyon igaza van.Ha nincs pco-d vagy ir-ed akkor szerintem teljesen felesleges ez a drága termék de persze te döntöd el.

Be is kavarhatja a ciklust akár.Nekem a méhpempő variálta meg egy kicsit de nem volt vészes.Csak annyi hogy vagy 2 nappal hamarabb jött meg a menzeszem vagy 2 nappal később:D Nem volt egyéb "negatív" hatása.28 napos szabályos problémamentes ciklus esetén a vitaminon túl még Q10-nek van értelme mert javítja az ivarsejtek minőségét azáltal hogy csökkenti az oxidatív stresszt amivel kapcsolatba kerülhetnek.Sportolj,pihenj eleget,szedd a vitamint és a Q10-et és ennyi elég ha nincs problémád.

2022. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekunk két évig nem jött a baba,majd elkezdtem inni a sima inofolicot,napi két tasakkal.Kövi hónapban terhes lettem!
2022. jún. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meddőségibe azt mondta a doki hogy otthoni próbálkozásnál a sima, ahol tovább kell menni ott a prémium, de ha az elejétől a prémiumot iszod azzal sem ártasz.
2022. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező végülis elkezted inni valameiket? Lett belőle baba?
2023. jún. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inofolicot kezdtem inni, de nagyon összezavarta a menstruációmat így én abba hagytam.
2023. jún. 17. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod
2023. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!