Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel foglaljátok le magatokat...

Mivel foglaljátok le magatokat kisbaba mellett?

Figyelt kérdés

Kendőben altatom napközben, lehajolni nem tudok így a házimunka fele kivitelezhetetlen és idegesít az elvesztegetett idő amíg órákat sétálgatok fel-alá mint valami szellem a lakásban.

Olvasás jutott eszembe hogy arra már rég nem jutott időm a munka mellett, újra elkezdhetném.

Ti mit szoktatok még ami esetleg állva hajolgatás nélkül megoldható egy babával a mellkasodon?



2022. dec. 19. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Én olvasni szoktam vele az ölemben vagy kendőben, ha dolog nem akad. De nem értem, hogy lehetne elvesztegetett idő amíg rajtad van. Neked nem a gyerek most az első dolgod?
2022. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én levelezőn egyetemre jártam, nyelvet tanultam, és sokat hallgattam audio könyveket séta közben :)
2022. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon egyszerű. Ha nem tudom a dolgaim elvégezni, akkor nem altatom kendőben a gyerekem.
2022. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Podcastet hallgatok (vezeték nélküli fülhallgatóval), van vezetéknélküli porszívó, azzal porszívózok, port törlök vagy felületeket mosok le. De ha van egy vezeték nélküli fülhallgatód, úgy tudsz filmezni is.

Sétálni is lehet, ha van kedved. Az neki is jó.

Nyilván a legegyszerűbb lenne más altatásra átszoktatni, de gondolom, nem én juttatom először eszedbe ezt a gondolatot. :D Az enyém is kendőben szeret a legjobban aludni, de egy ringatható pihenőszékben is jól elalszik, ha extra nyűgös, és nem alszik segítség nélkül. Onnan el tudok sompolyogni, ha elaludt.

2022. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
1-es, az alvás az egyetlen idő, amikor zavartalanul tudja csinálni a dolgát egy anyuka, vagy tud pihenni. Ha mindenkit maga fölé priorizál a nap minden percében, akkor gyorsan ki fog égni szegény kérdező. És nem sírva kidobni akarta a kertbe, csak csinálni valamit, amíg alszik.
2022. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sajnos csak az esti fekvés után van időm magamra. De most ez egy ilyen időszak.
2022. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nyugodtan lehet pihenni, amíg a baba pihen, és babával együtt csinálni a feladatokat.

Meg a kérdező nyer egy csomó időt, ha sikerül hasznosnak elfoglalnia magát altatás közben, ami a babának mindegy, mert ugye alszik, a kérdezőnek meg számítana.

2022. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hajolgatni nem tudtam de guggolni igen, így lehet hülyén néztem ki de ugyanúgy csináltam mindent. Főztem, sepregettem, takarítottam. Volt hogy csak leültem tvzni nyugiba, olvastam, sorozatot néztem.
2022. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Van egy maminbaba nevezetű táncos-hordozós sport, úgy összeköthető a hordozóban altatás, és a mozgás.

Elöl babával porszívózás, vasalás (nagyon odafigyelve) ment, háton babával bármi.

Amég előre kötöttem, az után hogy bealudt, ledőltem, olvastam.

2022. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Én ilyen hosszabb alvásokkor, pl. délután az ágyába tenném és akkor csinálnám a házimunka másik felét, pl a főzést
2022. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!