Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így még összejöhet a gyerek...

Így még összejöhet a gyerek 30 előtt ?

Figyelt kérdés

Későn kezdtem az egyetemet, 27 leszek mire végzek a mesterszakkal. Utána szerentém kicsit belendíteni magamat a szakmában egy olyan két évig. Plusz még a megfelelő társ sincs hozzá.

24/nő

Ha szerencsésen párra találok addig és hamar összejön amikor próbálkozunk, akkor végülis lehetséges, nem?


2022. dec. 20. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Sok sikert.
2022. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálod és egyből összejön.

Amúgy nem tudom mi ez a jujj 30 azonnal gyerek, nekem 20 évesen született a 2.rohanás, dupla meló.

40 előtt a 3.nyugiba, mindenünk meg van, minden percemet a gyerekkel tölthetem

Nyugodtabb vagyok vele mint fiatalon, több a türelmem hozzá, pedig nem nyugis gyerek.

Ha rástresszelsz nem fog úgy alakulni ahogy akarod, a 35 is bőven jó.

2022. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De nekem minden vágyam a fiatal anyaság. Komolyan mélázok azon, hogy elkezdjem-e egyáltalán a mesterszakot, vagy kezdjek dolgozni és rohamtempóban ismerkedni.
2022. dec. 20. 19:51
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire rá vagy izgulva, biztos hogy nem j{n majd az igazi.
2022. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Akkor a nem igazinak szülök. Ha mindenki megvárná az igazit, nagyon kevesen szülnének fiatalon.
2022. dec. 20. 19:55
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Akkor meg, csináld meg a képzést, dolgozz egy kicsit, vagy akár a képzés alatt is dolgozhatsz, és valaki majd csinál egy gyereket, úgy is egyedül neveled, a nem igazi meg csak kolonc + egy fő
2022. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Ha meglenne a társad hozzá, már most, azt mondom könnyebb lenne. Kérdés, egyetem meg munka mellett mennyire lesz, lenne időd társkeresésre. Én is 27 voltam, mikor befejeztem a mesterszakot. Mellette már dolgoztam és megvolt a társam is. Most vagyok 30, de még mindig nem érzem azt hogy nekem feltétlenül gyerek kell, vagy hogy bármivel el lennék késve. Még 2-3 évet szeretnék dolgozni, mielőtt belevágunk.

Azzal is számolj, hogy nem biztos hogy hiphop teherbe tudsz esni, van akiknek évekig tart.

2022. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6- Ne légy már ilyen dramatikus. Nem kell egyedül nevelni azért, mert nem úszon rózsaszín unikornis pukiban a másik mellett. Attól még lehet jó ember.


7- Ez nem attól függ. Nem egy párt ismerek, ahol fél-1 év után jött a gyerekek és évek óta boldogok. Az is lehet, ha sokáig együtt vagy valakivel, majd dobbant, mielőtt gyerek lenne, és elpazarol az illető sok évet. Én ezért konkretizálnám, hogy x időn belül legyen gyerek.

2022. dec. 20. 20:19
 9/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk, még csak 24 vagyok (leszek januárban) 27-ig simán lehet társam. És dolgozok is, csak részmunkaidőben és nem olyan szektorban, amit majd betölthetek az egyetem után.
2022. dec. 20. 20:20
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem necces, főleg hogy nincs is kapcsolatod. Amik közül pedig lássuk be, a legtöbbnek nem gyerek a vége, főleg huszonévesen.

Nem jó ötlet akárkitől gyereket vállalni, én is ha visszagondolok az előző kapcsolataimra, egyikkel sem vállaltam volna, mert mind alkalmatlanok rá szerintem.

Illetve nem pár hónap után szokás próbálkozni a gyerekkel, hanem x év után inkább.

És ha 27 évesen végzel, “pár évet” dolgozni szeretnél utána, az már pont 29-30. És ha 31-32 éves korodban lesz gyereked? Akkor mi lesz? Pont 30 fölött vagy öreg, azalatt meg fiatal? 😄

2022. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!