Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után következ...

Kémiai terhesség után következő ciklusban összejöhet? Más tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Júniusban pozitívat teszteltem, majd rá 1 héttel sajnos megjött. Tüneteim akkor mellfeszüléssel/égéssel és érzékenységgel jártak, ami azelőtt nem volt jellemző. Alapesetben a menzesz előtt 7-5 nappal érzékenyebb szokott lenni a mellem, de akkor más volt. Ezen felül égett a testem és hőemelkedésem volt.

Mivel kémiai terhesség volt, orvos javaslatára nem kellett várnunk, így próbálkozunk azóta is. Jelenleg 12-13. dpo-nál járok, viszont 2 napja menzeszszerű aljasi tompa fájdalmam van, vissza-vissza térően. Ezelőtt sosem tapasztaltam ilyet… elképzelhető, hogy teljesen más tünetekkel kezdődik 1 hónap után a terhesség, vagy ezt engedjem el? Menzesz előtt sem volt ilyen érzésem sosem…



2022. júl. 27. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülhet rögtön
2022. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült a következő ciklusban, és más volt már az elejétől mint a kémiai.
2022. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Sikerülhet persze!

Én most lettem babás és nekem semmi tünetem nem volt ez volt a furcsa.. 2 hete lett pozi a tesztem, rá egy két napra nagyon elkezdett fájni a mellem, égő érzés, már akkor fáj ha valaki ránéz 😂 illetve hol szurkál a hasam hol görcs szerű fájdalmak jönnek de most egy pár napja ez kezd enyhülni és már csak egyszer kétszer tapasztalom. Illetve nagyon fáradt vagyok szinte folyamatosan, és sokat szédülök de ez valószínű a vérnyomás meg a meleg lehet.:)

2022. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor még reménykedem! csak fura, hogy teljesen más tünetem van…


Gratulálok! Boldog babavárást! :-)

2022. júl. 27. 15:18
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete volt pozi tesztem erősödött ma reggelre negatív lett sajna
2022. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5. Mármint a görcsök erősödtek és meg is jött? Sajnálom…
2022. júl. 27. 15:44
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem hanem egy hete mindennap csináltam tesztet ami szépen erősödött máig ma már negativ jovoheten akartam menni orvoshoz
2022. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom… viszont szerintem csinálj még egy tesztet, lehet álnegatív. Ha azóta sem jött meg még van remény! :)
2022. júl. 27. 16:24
 9/27 anonim ***** válasza:
Majd reggel meg próbálom de hát ami mai teszt negatív lett nem igazán hinném hogy megint pozi lessz 5-os voltam (L)
2022. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
Ezért jobb 7-8 hetesen orvoshoz menni, akkor már szivhang us van
2022. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!