Annyira fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Fiamat 23evesen szültem, lányomat most 7évre rá (már 30) sokkal nehezebb viselem napokat, most is aludtam egyet délután egy jó órát és alig bírtam felkelni sokkal fáradtabnak éreztem magam mint mielőtt aludtam volna, ez a kor miatt lehet?

Anyukák szedtek valami vitamint vagy mi a praktikátok erre, (amikor van időm napkozban is pihenek szóval ez nem jön be).



2022. dec. 24. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb terhes nő jóval fáradtabb lesz, mint előtte volt. Ez a terhesség természetes velejárója. 30 évesen nem vagy öreg, lehet nem emlékszel rá, hogy 7 évvel ezelőtt is fáradt voltál.
2022. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak megszépültek a 7 évvel ezelőtti emlékek. :D Vagy vitamin/vas hiányod van.

Én ilyenkor amúgyis mindig fáradtabb voltam pl. gyerek előtt is. Nekem ez a téli időszak ilyen. A kislányom első 8 hetében azt hittem belehalok a fáradtságba. Sírtam a kialvatlanságtól. Mégcsak 7 hónapos, de már most sem tűnik olyan borzasztó emléknek, mint ahogy én azt megéltem akkor. :D

2022. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok. Én arra gondoltam, hogy akkor munka után csak a háztartás volt, de most nyilván munka előtt és után az iskolából hozni-vinni a gyereket, házimunka mellett vele is foglalkozok stb. Első babával hétvégén is többet pihentem.
2022. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, szerencsére gépesített minden itthon, a nagyobbik fiút az apukája viszi hozzá nagy ritka ha megyek érte, ebből szerencsés vagyok.
2022. dec. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!