Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sóbarlang - sóterápia. Milyen...

Sóbarlang - sóterápia. Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Kisfiam szinte folyamatosan beteg és mindig felső légúti dolgokkal. Most épppen egy hete (még mindig nem látjuk a végét), azelőtt 2 héttel szintén. Mondjuk bölcsis, tehát hazahoz mindent, ez nem meglepő. De valamit tennék ellene, hogy ilyen könnyen kidőljön és erre gondoltam.


Valakitől azt hallottam, hogy ez segíthet. Volt valaki, aki jár/járt ilyenre?


Mennyi idős "kúra" ami már hasznos? És honnan tudom, hogy jó a sóbarlang? Mármint milyen "tüneteket" okoz? Pl. azonnali orrfolyás, köhögés ahogy elkezd tisztítani? (Van sok hely, ahol csak beraknak egy sótéglát aztán már el is nevezik sóbarlangnak, pedig köze sincs hozzá.)


Nagyon köszi előre is a segítséget és tanácsokat!


2010. okt. 2. 06:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sóbarlangban még nem jártunk, de vettünk itthonra Salin sóterápiás készüléket, állítólag annak is olyan a hatása. Sajnos tavaly nem használtuk minden nap, pedig ennek is csak úgy van értelme, de most már elkezdtük.

1 hónap múlva tudok beszámolni róla, ha érdekel :)

2010. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!