Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány kilóig cipeltétek a...

Hány kilóig cipeltétek a gyereket hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Furán van megfogalmazva a kérdés, sajnos jobban nem tudtam. Arra lennék kiváncsi, ki mennyi idős koráig vitte ölben hosszabb távra a gyereket, vagy pedig mi volt az a súlyhatár, amikor már azt mondtátok, hogy alkalmanként még fel-felemelitek, de már nem vállaljátok az ölben cipelést a-ból b-be?
2023. jan. 1. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Hosszabb távon soha. Babakocsi, az emeletre fel kendőben, majd később gyalogoltak.
2023. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amióta stabilan jár, 12-13 kiló. Tud menni, eszembe sincs cipelni, pláne hogy hipoton, így kell is az izomzatának az erősödés.
2023. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 babyboom567 ***** válasza:
100%
Sosem.El sem indultunk babakocsi nélkül.
2023. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Amióta jár, nem cipelem. Az apjával cipelteti magát néha, mert tudja, hogy ő felveszi :)

Amíg nem járt, addig meg babakocsival vittem.

2023. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Húha, megleptek a válaszok őszintén szólva (mindre ment tőlem a zöld, mert hasznosak). A lányom alapvetően nagyon bújós, és imádja magát cipeltetni is, de korához képest elég nagy növésű (110 cm és 19-20 kg, 3.5 éves) ezért írtam ki a kérdést, mert kezdem kicsit rosszul érezni magam, hogy hosszabb távon nem mindig bírom már annyira jól.
2023. jan. 1. 09:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapos a fiam, 12 kg.

Minden nap megyünk kismotorozni az utcánkban, egy nagyobb kört , de hazafelé így is sokszor elfárad ha még szaladgál is mellette, így kB az utolsó 50-100 méteren már néha ölbe kéretszkedik és haza cipelem.

Én sem vagyok egy kis darab nő, van bennem erő ,de az utolsó pár méteren már alig bírom cipelni.

Egyébként abszolút nem viszem ölben sehova, ha nagyobb távra megyünk akkor viszem a babakocsit , általában egy nagyobb távon sétál mellettem és a babakocsi mellett , és ha elfárad bele rakom a babakocsiba.

Cipelni biztos hogy nem cipelném már.

2023. jan. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 babyboom567 ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

A fiam 6 évesen ekkora,szóval nagyon nagy növésű a gyereked.El sem tudom képzelni, hogy bírod el.Ha mások véleménye miatt nem akarod cipelni,de ez nektek még kényelmes, akkor nyugodtan cipeld, sz@rd le mit mondanak mások.Ha már az erőd végére értél,és fizikailag nem bírod, akkor lassan hagyjátok el.

2023. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mások véleménye miatt kell abbahagynia (már rég abba kellett volna) hanem azért mert 100% hogy ekkora súly cipelése nem tesz jót a gerincének meg a térdizületeknek.
2023. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 babyboom567 ***** válasza:
8-as válaszoló, én tudom,ettől kisebb paraméterekkel jár suliba a gyerekek 40 százaléka, őket sem cipelik.
2023. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
A 7 évesem ilyen súlyú (120 centihez), de még a 3 éves se cipelem sehova (104 cm 16 kg). Kb. 13 kilóig volt babakocsis mindkettő. A kocsival együtt felcipeltem őket az emeletre (13+8), ha éppen elaludtak, de az rövid táv.
2023. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!