Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allandoan cipelitek?

Allandoan cipelitek?

Figyelt kérdés
4 hos babam nem engedi letenni magat, azonnal elkezd sirni ha leulok vele vagy leteszem, viszont rohadt nehez is. Nem birom mindig hurcolaszni, de nem szeretnem hagyni sirni. Cumi ilyenkor nem kell neki. Ti mit csinaltatok ilyenkor?

#baba #Cipeltetes
2021. jún. 16. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hordozókendőt használok
2021. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
+1
2021. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kis korkülönbséget akartunk, a legnagyobb 4 hónapos korában már dolgoztunk a másodikon, egyből össze is jött, hála Istennek. Az ő 4 hónapos korában meg itt volt az alig másfél éves is, a harmadiknál meg a 2 és 3 éves nagyok. Nem cipeltük egyiket sem feleslegesen, viszont rengeteget játszottunk velük együtt a földön.
2021. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Hordozàs. Amùgy ilyen idősen allandòan cipeltem, igen :) sőt kèsőbb is.
2021. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
24 hónapig hordoztam, 12 kgos volt. Kibirod a 4 hónapost szerintem.
2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem 24,14.
2021. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Hordoztam


Szintén kis korkülönbségek.

2021. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
5-ös, azért, mert te szuperanyu vagy, mást nem kell leszólni, úgy, hogy nem tudod van-e valamilyen betegsége pl., ami miatt nem cipelheti. És a teherbírásunk se egyforma. Te lehet, hogy szívesen cipelted a 12 kilós gyerekedet, de más nem bírja a 7 kilós 4 hónaposát. Ennyi.
2021. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
7 kilóst már amúgy is hátra kell tenni. Én nem az 5-ös vagyok, de ne legyen már baj, ha ő nem akart belehalni a hordozásba. Majd már még egyből ő a szar anya, mert nem lepődik meg, hogy a baba ölben akar lenni és nem jajgat felette. Beszrok.
2021. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Játszószőnyegre raktam őket ennyi idősen. Ha nem csináltam semmit éppen, akkor leültem melléjük játszani mindig. Nemigen volt választásuk, megszokták.

Unokahúgom volt ilyen "letehetetlen" baba, emlékszem kb 16-17 voltam, amikor egyszer az én kezemben volt, és le akartam ülni vele (még csak nem is letenni), mert már nehéz volt. Visított egyből, a család meg még nevetgélt meg élcelődött is, hogy "jaaa, hát nem gondolod, hogy majd leülsz?" Hát mondom, de. És azzal a lendülettel szépen visszaadtam az apja (bátyám) kezébe. Na kb ott megfogadtam, hogy ha gyerekem lesz, nem fogom ezt csinálni. Bármennyire is imádni fogom meg minden, hát azért hadd ne kelljen már megszakadnom a cipelésében, én sem vagyok gép. A hordozás kendőben az teljesen oké, nem voltam/vagyok ellene, de nálunk nem volt rá szükség. 5 éves fiú, 1 éves lány.

2021. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!