Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már ilyen valakinek,...

Volt már ilyen valakinek, hogy egyszer előre, majd hátrahajló méhet láttak az orvosok? Vagy ezt nagyon benézte valaki…

Figyelt kérdés
A terhességem alatt vérzések miatt sajnos elég sokszor megfordultam ügyeleten az elmúlt pár hónapban. Most visszanéztem a papírokat, először előrehajló méh van írva, aztán egy másik doki hátrahajlót írt és mondta is, hogy a placenta elöl tapad, erre konkrétan emlékszem is, mert meglepett vele. A következő leleten egyenes állású méh van írva, a legutolsón pedig az, hogy előrehajló méh és hátsó fali lepény… ilyen létezik, hogy ez 3 hónap alatt megváltozhat vagy ennyire könnyű ezt benézni? Nincs nagyon jelentősége, csak azért érdekelne…

2023. jan. 5. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt az eredetileg hátrahajló méh is egy idő után normál helyzetbe kerül, ahogy nő....
2023. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg akinek hátrahajló méhe van, annak szülés után is hátrahajló lesz, illetve az előrehajló előrehajló marad utána. A méhlepény tapadása az fix. Vagy elöl, vagy hátul tapad. Nem vándorol.



Első szülésnél végig előre hajló méhem volt, szülés utan a kontrolon is. Rá nem egész 2 évre lettem újra terhes, ott hátrahajlór írtak. Utana vizsgálaton is. Majd utána előrehajlót. 6hetesen megint hátrahajlónak írták. 15hónapja szültem, most egyéb okokbol voltam dokinál, megint előre hajló.


Elsőnél végig mellső fali lepényem volt.


Masodiknál megállapításnál mellsőt mondtak.

12hetesen hátsót. 17hetesen hátsó, 18hetesen mellső. 30hetesen mellső, 37hetesen hátsó.



Igazából semmit nem befolyásol, semkit nem vettem észre ezekből. De párszor jól benézték az tuti.

2023. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem is egyébként a placenta helyzete volt a legfurcsább, hogy az hogy vándorolt mellsőből hátsó falira.

A méhem nekem is eredetileg előre hajló, az első terhességemnél végig az volt a leleteimen, mondjuk ott nem vizsgáltak különböző orvosok, csak a sajátom. Most is előre hajlóval indultam és abból lett ez az összevisszaság. De akkor a második válasz alapján már látom, hogy ilyen másnál is előfordult…

2023. jan. 5. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy jelentosege. A mehlepeny tapadasa fix. Nalam is volt ilyen. Ebbol is latszik nehany orvos figyelmetlensege. A meh valtozik a terheseggel. Ne aggodj! Szep babavarast!
2023. jan. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!