Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátra hajló méhem van és...

Hátra hajló méhem van és lombik programra járok, lehet gond hogy nehezebben tapad meg az embrió? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvosok szerint nehezebb a teherbe esés, de nekem 2 barátnömnél jött össze mindkét baba elsöre (vagy is 4 baba összesen) és mind a kettönél hátrahajló méh van.

én kezdem azt hinni hogy nekik jobb.


de szerintem lombiknál ez nem számít, mert a tapadást nem a méh formája miatt van.

2012. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van,de ez egy régi elavult nézet semmi köze hozzá én a második babámat várom.....
2012. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló méhem van. 2x már az első hónapban terhes lettem, egyszer pedig a 2. hónapban.

2012. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat,szoritsatok hogy sikerüljön.
2012. jan. 24. 17:43
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Nem tudom, olvasol-e még választ erre a kérdésedre, remélem igen. :-)

A lényeg, hogy a hátrahajló méh nem akadályozza a megtapadást. Azért mondják, hogy nehezebb így teherbe esni, mert a hagyományos "nő hanyatt" pozícióknál a méhszáj fölfelé néz, így a kiskatonáknak nem csak simán át kell csusszanniuk, hanem hegyet kell mászniuk. :-) Ezt a problémát egyéb pózokkal meg lehet kerülni. :-)

Lombiknál közvetlenül a méhbe juttatják az mbriókat, uh ez itt nem oszt, nem szoroz. :-)

2012. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Manka68 a válaszod, most várakozó pozicióban vagyok ,embriótranszfer 7. napon.Nagyon izgulok remélem sikerül,habár tünetmentes vagyok mostanában, nincs annyi hasfájás mint az elején. Nem tudom ha jó jel,de még reménykedek.
2012. febr. 8. 11:42
 7/7 Manka68 ***** válasza:
Ne keress jeleket, csak pihenj. :-) Drukkolok!
2012. febr. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!