Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. gyermekemmel hátrahajló...

2. gyermekemmel hátrahajló méhem van. Az elsőnél erről szó sem volt. Kialakulhatott időközben? Császározta az elsővel.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy kialakulhatott-e, de nekem is az van. Az elsőt is simán kihordtam, megszültem és most vagyok 6. hetes a másodikkal:) Ugyanúgy hátra hajlik.
2013. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
láttuk ugyan a szívdobogását a babának, de hallani nem hallottuk az uh-n, annyira hátrahajló a méhem. Az elsőnél nem volt gond, nem mondták, valószínű az első baba születése után nem úgy húzódott össze a méhem. A második babát is kihordtam a 40. hétig, semmi gond nem volt, 4 kilós lett. Ja, engem is császároztak 2-szer.
2013. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem változik, csak eddig nem volt semmi ami miatt mondták volna hogy az van,

Engem a dokim vizsgált szülés után egy évvel hüvelyi uh-al és mondta h milyen hátra hajló a méhem, mondom h akkor ezekszerint nem változott (terhesség előtt nem ő volt a dokim és közben is csak a 13.héten kerültem hozzá) erre ő mondta h az nem is változik soha...

2013. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy az nem változik. Vagy hátrahajló vagy nem.

Nekem is hátrahajló, de ez semmit nem jelent a szülésnél, mert addigra kiemelkedik.

2013. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sajnos csak most tudtam visszalépni internet hiányában. Akkor eddig nekem miért nem mondta a doki? Sem az elsőnél, sem a második gyermeknél.
2013. ápr. 24. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem mondta, mert nincs jelentősége:)
2013. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!