Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a dolga egy apának a...

Mi a dolga egy apának a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Párom nem segit semmiben. Igen 12 orat dolgozik heti 4x de egyszer se vasarol be, egyszer se cserel pelenkat nem eteti 5percet jatszik vele ha valamire meg van kerve azzal jon h en semmit nem csinalok o dolgozik es faradt.

Nem fudette meg egyszer se meg es oltoztetni se oltoztette meg pedig mar 1 eves


2023. jan. 7. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb apának 2 perc buksisimi a gyerek.

Semmi apai ösztönük nincs.

Sokan menekülnek is ha sokat vannak csesztetve hogy fel kéne nőni férjnek társnak apának is.

2023. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen férfi mellett kaptál egy nagyranőtt kölköt is. Csak hátráltatni fog mindenben.
2023. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen galád férfitől azonnal el kell válni! Tudod ki maradna vele! Lapátra vele!
2023. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%
Jó helyre születnek a gyerekek. Ja nem. Kétlem hogy a faszi más lett volna előtte…
2023. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Kirúgni a francba!
2023. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4# hidd el a tenyeren hordozott.
2023. jan. 7. 20:28
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogyha visszamegyek dolgozni, akkor mennyit is fog foglalkozni a gyerekkel.
2023. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

"azzal jon h en semmit nem csinalok o dolgozi"


Átlagos, konzervatív, proli férfi. A láthatatlan munka nem munka, de ha valami nincs elvégezve na az szemre van hányva. Sajnos nem ritka az általad prezentált forgatókönyv. Szeretik így forgatni a szálakat ezek a típusú férfiak. Legyél házias, legyél odaadó anya, de közben ne "tespedj" otthon. Gondolom kiábrándult, már nem ő a világod egyetlen közepe, megnőttek a teendőid (az övé is elvileg), emiatt lestrapált vagy, esetleg nyűgösebb is. Jobb nem lesz, ugyanis az nem rajtad múlik. Megette a fene.

2023. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

És, ha nem akar segíteni, akkor a síró gyereket is mellette altatnám vissza, mondván, hogy túl fáradt vagyok.


Vagy már rég elmentem voltam orvoshoz/ápolni valakit a családból és otthon hagytam volna a gyerekkel.


Tuti nem jutottunk volna el 6 hétig sem oda, hogy ő nem fogja meg a gyereket.

2023. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Menj vissza dolgozni, akkor kenytelen lesz segiteni.
2023. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!