Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esetekben ítélik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben ítélik az apának a gyereket a váláskor? Mondjuk egy 3 évest (tehát még nem ő dönt). És mi van, ha a nő terhes a 2. gyerekkel, ilyenkor van arra esély, hogy a nagyobbat az apának ítélik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha az anya bizonyítottan nem megfelelően látja el a gyereket. Alkoholista, vagy drogos. Gyerek alultáplált.

Nem kapta meg a kötelező védőoltásokat. Hidegben, mocsokban nem neveli. Fizikai, vagy lelki sérült a gyerek.

Ilyen kis gyereknél csak nagyon indokolt esetben ítélik az apának. Bizonyítani is kell, hogy az anya rosszul bánik vele. Kevés az esély, hogy az apának ítélik.

2013. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Testvéreket csak nagyon ritka esetben választanak szét es en azt is elképzelhetetlennek tartom, hogy egy harom evest az apanak iteljenek, hogy ha az anya képes a gyerek nevelésére.
2013. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem a tiéd a második, hogy válsz?
2013. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Testvéreket nem választanak szét, ha anyuka anyira alkalmatlan az újszülötett haza se viheti a korházból elméletileg mennek az apához de mit kezd egy férfi 2 4 év alatti gyerekkel...

Kilép a munkahelyéről él a gyesből, pelenkázgat ennél még a nagymama is esélyesebb.

2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A bíróság 1 éves, 5 és 6 éves lányokat az édesapának ítélt.

Testvéreket nem választották szét.

Az ok: Az édesanya agresszív alkoholista-

Én voltam az 5 éves kislány..

2013. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Kilép a munkahelyéről él a gyesből, pelenkázgat ennél még a nagymama is esélyesebb."


Miért menne gyes-re, egy apa ugyan úgy mehet gyedre mint egy anya, ez mellett járna a családi az adókedvezmény és a gyerektartás az anyától. Fordított helyzetben az anyának is ugyan ennyi jövedelme lenne.

2013. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi de ez nagyon szar pénz az eddigi életed is oda a nök nem véletlenül depisek szülés után nem csak a hormonok hanem a megváltozott élethelyeztet miat is vajon megig bírja a pasi pénz haverok szabadnap nélkül, nem mondom hohy minden férfi alkalmatlan de a nök is stöknének a helyzetből pláne egy pasi.

Az első alkalomal paszolná a könyköt a nagyinak és menne haverozni kocsmázni baromi sok nő is így tesz.

2013. jún. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg a bíróság megvizsgálja mindkét fél életkörülményeit, és amelyik szülő alkalmasabb a gyermek nevelésére, ott helyezik el. Sztem is ritkán választanak szét testvéreket, bár itt még meg se született, akkor nem tudom, mi a helyzet. Ha a szülők meg tudnak egyezni, akár közös felügyelet is lehet.

Utolsók! Az miért baj, ha odaadják a gyermeket a nagymamának? Nem kell, hogy a gyerek össze legyen nőve a szüleivel, és a nagymamának is jár az unokázás, a szülőknek pedig a kikapcsolódás. Vagy ha beteg a gyermek, és a szülőknek dolgoznia kell. Akik nem váltak el, azok is "le szokták passzolni" a gyermeket a nagyinak, sztem ez nem bűn. Az én anyukám már alig várja, hogy elég nagy legyen az unokája, és végre nála tölthessen néhány napot.

2013. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval alkoholista, vagy drogos. Az nem. Nem is éhezteti a gyereket.
2013. jún. 25. 10:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és az apa nem akar gyedre menni. Nagyon rosszul járna vele szegény. Nem is biztos, hogy a 2.-at akarja(pedig az övé), csak a nagyot, a fiút, aki már jár, beszél és szobatiszta.
2013. jún. 25. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!