Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a dolga egy apának a...

Mi a dolga egy apának a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Párom nem segit semmiben. Igen 12 orat dolgozik heti 4x de egyszer se vasarol be, egyszer se cserel pelenkat nem eteti 5percet jatszik vele ha valamire meg van kerve azzal jon h en semmit nem csinalok o dolgozik es faradt.

Nem fudette meg egyszer se meg es oltoztetni se oltoztette meg pedig mar 1 eves


2023. jan. 7. 19:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt férjem 20 évig semmit nem csinált azzal a címszóval h ő keresi a pénzt. Az nem számított h a gyerekeim ahogy ovodába mentek én is dolgoztam. Ő keresett többet ez tény. Pelenkázni? Amíg babák voltak max simi azt annyi. A gyerekneveles kimerűlt a játszóterekbe bicajozásba meg a nyaralásba. A nyaralás alatt is a gyerekekkel én foglalkoztam. Tanulni nem űlt le veluk ha volt is ilyen veszekedett a gyerekekkel. Turelme semmi nem volt ellenben, elvárta h jol tanuljanak. Ajándékokat, játékokat kaptak sokat azt hitte az a törődés. 10en évesen meg még annyit se foglalkozott veluk. Munka meg a hobbik ezeknek élt. En meg a gyerekeket gondoztam neveltem míg fel nem nőttek. 17 év után el is váltam tőle. Azt csodálkozik mai napig h a gyerekeim le se carják.
2023. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!