Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mit dolgozik? (Gyerek mellett)

Ki mit dolgozik? (Gyerek mellett)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az első gyerekemmel vagyok itthon, és még csak 10 hónapos, de azon gondolkodtam, hogy mit kéne tanulnom vagy dolgoznom mikor vissza állok. Mivel a férjem korán megy és későn jön, így a gyereket nem fogja tudni se vinni se hozni ezért szeretnék olyan munkát keresni vagy esetleg tovább képezni magam. Ami mellett gyerekbarát munkát lehet vállalni ti mit dolgoztok és hány órában gyerek mellett, hogy oldjátok meg hogy vinni hozni is tudjátok illetve, ha beteg is otthon lenni.

Hátha nyerek egy kis ötletet, vagy azt is leírhatnátok mit dolgoznátok szívesen gyerek mellett.



#munka #gyerekbarátmunka #mitdolgozol
2023. jan. 10. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
IT tesztelő, technical writer még érdekes lehet, mindkettővel lehet találni olyan céget, akik kezdőket felvesznek jó nyelvtudással végzettség nélkül. Sokszor full home-office és nem kell 8 órában dolgozni.
2023. jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tanító vagyok. Együtt megyünk, jövünk, ha nagy ritkán nincs ovi, akkor rugalmasabb meg tudjuk oldani. Szeretem a munkám, nemcsak az időbeosztást.
2023. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*Rugalmasan, előző vagyok :) minden szünet így le van fedve.
2023. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!