Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérdés? Tudom annyiban illik...

Kérdés? Tudom annyiban illik ide, hogy gyermekeknek használják, de hátha van jó tippetek?

Figyelt kérdés
A baldachinunkat küldeném postán a vassal együtt. Aki már küldte így, hogyan csomagolta be? Az egész várost bejártam dobozért amibe beleférne a vas, de sehol nem találtam. Ha a takaróba becsomagolom a vasat és úgy be a papírba, vajon célt ér? Nem fog "elkallódni"? Vagy van kisebb doboz, ha beburkolom a vas kiálló részeit és úgy be papírba, úgy elviszik vajon? A kiálló részek miatt. Messze van a posta ahhoz hogy 2* hurcoljam fel a pakkot kérdezgetni. Tudom, nem nagy probléma, de már egy hete ezen töröm az agyam, tudtok segíteni?Köszönöm!
2010. okt. 3. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csomagolhatod papírba vagy akár egy erősebb kukás zsákba is. A lényeg az, hogy úgy csomagold be, hogy a csomagolás megvédje a tartalmat. Nem előírás a doboz, bár kétségtelen, hogy abban kedvezőbb a díja.
2010. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a doboz, de ha dobozban adod fel úgy olcsóbb, de ezt szerintem képtelenség dobozban postázni!

Bár milyen alakú a csomag, elviszik!

Én etetőszéket adtam fel postán, én sem találtam akkora dobozt!

Na hoztam a boltból dobozt, csokis üdítős amilyen volt ingyen adták!

szétvágtam hosszú csíkokra, a csíkokat egymás mellé raktam össze ragasztottam, majd rá raktam az etetőszéket, körbe ráhajtottam az összeragasztott dobozt, megint csak jól körberagasztóztam. Majd egy fehér A4-es papírt megcímeztem, és azt is ráragasztottam!

NEked is ezt tudom ajánlani!

2010. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálhatod a kartont is rá hajlítgatni a vasra és úgy rá valami erősebb csomagolót. Inkább legyen többször betekerve takaróval vagy kartonnal hogy ha esetleg szállításkor sérül is azért ne menjen szét teljesen a csomagolás. Én a kiságyunka adtam fel hasonlóan a postán. Szerintem meg lehet oldani. Én sem találtam akkora dobozt mégis valahogy sikerült.
2010. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!Ez a mozaikos dolog még eszembe sem jutott:)
2010. okt. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!