Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megint sokat fog késni a GYES-em?

Megint sokat fog késni a GYES-em?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban szültem és csak rá 5 honapra kaptam előszőr pénzt az államtól,idén ujra intézem ezeket a papirokat mert szeptemberben született 2. gyermekem!

vajon most is ennyi időt kell majd várnom hogy 2 gyermek utáni pénzösszeget kapjak? vagy talán most számithatok rá hamarabb?annyiból remélem hogy hamarabb mivel már egyszer benne vagyok a rendszerben..vagy ez nem mérvadó?


2010. okt. 3. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdeklik, hogy 2. gyereket szültél.

Egy Apeh-es hölgy

2010. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kicsit félreértettük egymást:)

engem az érdekel h eddig ugye 38 ezer ft-ot kaptam ...mostantól 52 ezer körül kell kapjak...

és az a kérdésem h ujra honapokat kell e várnom h 2 gyerek utáni pénzt kapjam?? holnap megyek intézni a papirokat és nem szeretnék honapokat várni mire a jogos pénzösszeget küldik majd!

2010. okt. 3. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom babánk után a 4. hónapban kaptam tgyást.Gyes amúgy csak egy gyerekre jár!Tehát kapsz 2 gyerekre családi pótlékot és a kicsire gyest.Dupla gyes csak ikrek esetében jár!
2010. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nézd, én beadtam a papírokat és rá egy hétre ott volt a határozat meg a pénz. És ugyanígy volt, tartós beteg lett a gyerekem, beadtam a papírokat és rá egy hétre kaptam is az emelt családit.

Lehet nem vagy szimpatikus vagy a viselkedésed és jegelik a papírjaidat.

2010. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom h csak egy gyes jár...csak lehet rosszul tettem fel a kérdést:$...mert azt kellet volna irnom h: " a két gyerek utáni családi"

szimpátiárol nem hinném h szó lehetne hiszen postai uton intéztem;-)

Na de mindegy majd csak megkapom valamikor:)

2010. okt. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!