Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég költöztünk Dunaújvárosb...

Nemrég költöztünk Dunaújvárosba, nem ismerek senkit, a párom pedig reggeltől estig dolgozik. Hol van itt esetleg bármilyen baba-mama elfoglaltság, klub, zenebölcsi vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok Győrben, de emil"barátságomat" fel tudom ajánlani. Több kismamával tartom a kapcsolatot, ami itt kezdődött:-)

És képzeld, Pécsen indul kismam-baba hastánc, na arra beneveznék, ha még ott laknék:-) (onnan költöztem)

Szóval ha van kedve, írj privit, és "beszélgessünk"

2008. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dunaújváárosi vagyok. Megmondom ősintén, hogy nem igazán hallottam a városban efféle elfoglaltságokról. Sajnos. De a nem jelenti azt, hogy nincs! Az Egészségházban (Erkl kert) , illetve az Egészségért Bt-nél (Liget köz 7.) esetleg meg lehetne kérdezni/nézni.

Úgy tudom, Kulcson, vagy Rácalmáson nyílt egy nagyon jó játszóház. Dunaújvárostól 10 percre van mindkét falu. Nem tudom, van-e autód? Bár busszal is könnyen megközelíthető.

Szóval konkrét ötletem sajnos nincs. De ha gondolod, írj privit és nagyon szívesen segítek bármiben!!

6 és fél hós kisfiú anyukája

2008. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Egy-két betű kimaradt... Bocsi! De azért olvasható...

2008. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 8. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!