Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem őrzitek a gyerek álmát,...

Nem őrzitek a gyerek álmát, ha beteg?

Figyelt kérdés
Fèrjem szerint kezdek paramami lenni. Előzmèny annyi, hogy volt már nehèzlègzèse a fiamnak anno, kòrházba kerültünk. Kiderült, hogy kutya allergiás, mindig a szüleimnèl kezdődött neki, ahol kutya van. Nem betegeskedik sokszor, de ha beteg, pánikolok, mert fèlek átmegy nehèzlègzèsbe, sìpolt akkor, ijesztő volt. Ennek egy ève már. Nem igazán alszom, ha beteg, kelek mindenre is, fèrjem az horkol, ha baj van, keltem, csodás apuka, de lazábban veszi. A dr nő szerint kinövi ezt, de a köd, lègúti betegsègek is előhozhatják, aki hajlamos rá. Na mármost sajnos az apjátòl elkapta a takonykòrt, reggelre beteg lett, fáj a torka, taknyos. Este orrszìvásnál ki is hányta a sok trutyit, köhögès átment öklendezèsbe. Azòta alszik, minden rendben. Szìvem szerint itt ülnèk mellette, fèrjem meg filmezni akar, èlvezni az estèt. Bèbiőr be van kapcsolva, kamera nincs. Nem tudom, de èn úgy parázok. Mi van, ha hány? Termèszetesen èjjel vele vagyunk, ugyanis egy szobában alszunk mèg, külön ágyban. Egyèbkènt mindenünk is van már itthob, kèsz gyògyszertár, van mihez nyúlni, Ventolin ès kúp is van a hűtőben, szòval talán tènyleg èn vagyok feszült? Szèpen alszik, mèg csak az orra sem trotyog, azt hiszem kijött minden belőle.
2023. jan. 21. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, te dramatizálod túl....
2023. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

De igen te parázod túl.

2023. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Erre előbb, vagy utóbb, de rá fog menni a házasságod.

Nem holnap, nem 3 hónap múlva. Lassan, de biztosan meg fogja ezt unni a férjed és igaza lesz. Megfázott, az ég áldjon meg, nem a halálán van.

2023. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan hogy túl, biztosan nagyon nehéz, és nem akarattal vagy ilyen, viszont valahonnan hoztad ezt a mintát. Mi az első dolog, ami a pánikról, parázásról eszedbe jut? Életeket tehet tönkre az efféle szorongás és pánik. Érdemes lenne szétszálazni honnan indul.
2023. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 èves lett nemrèg. Persze, tudom, hogy nem kell őriznem, alapvetően nem is vagyok para mami, de ha hány, beteg lesz a befulladása òta sajnos az vagyok. Dr nő is mindig mondja csekkoljam a lègzèsèt, a bordákat. Persze, megfázott, nem tragèdia, de akkor is ilyenből indultunk, s kòrház lett a vège. Vèrvètelek.. Amúgy rendben van a házasságunk, köszönöm a jövendölèst. Minden nap töltünk együtt minősègi időt, meg nyilván a fèrjem is aggòdik, csak èn sajnos parásabb vagyok.
2023. jan. 21. 20:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy urrá legyek rajta. Minden más esetben működik is. Meg a gyereknèl sem úgy kell elkèpzelni, hogy ha hány èn már elszaladok, pánikolva. Őt mindig nyugtatom, semmi baj stb, jò, ha kijön, tehát teszem a dolgom, mint anya. De ha már alszik, ilyesmi állandòan csekkolnám, nem is tudom mitől fèlek. Egy kis emberi èletèrr felelek. Múltkor is bevittem inkább a dokihoz, de talán mèg ennyire sem volt beteg. De inkább bebittem, hogy meghallgassa a tüdőket, mert jöttek az ünnepek. Ilyesmikre gondolok. Talán nem tudom eldönteni mi az, amikor már vinni kell, nehogy baj legyen. Persze a nehèzlègzèst kivève.
2023. jan. 21. 20:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy, figyelni fogok erre, ha már szerinterek is sok vagyok.. már lezuhanyoztam, megyek a fèrjemmel lazìtani. Bìzom benne nyugodt èjszaka lesz. Kellemes estèt mindenkinek!
2023. jan. 21. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ébren nem. 13x voltunk kórházban, szép lett volna,ha mindig ébren vagyok. Emellett rengeteget beteg.

Egyedül akkor maradtam ébren vele,amikor rota/calici fertőzése volt,és álmában hányt sugárban. Mint egy szökőkút. Akkor őriztem,nehogy megfúljon.


Úgyhogy nehéz kérdés a tiéd. De mivel nem emésztőrendszeri fertőzése van,többször hányni nem fog az éjszaka. Ezért én aludnék a te helyedben.

A lányom, ha beteg volt,10-15 hányásig meg sem állt. Na,ott őrt kellett állni...

2023. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hűha. Az kemèny lehetett! Nem, nem emèsztőrendszeri, csak a sok slejm miatt hányt/öklendezett. Èn is ilyen sugárba hányòs dologtòl fèlek a legjobban...Durva amúgy mik jöttek ki a torkábòl egy ilyen pici testből 😌 Èjszaka is jòl aludt, fèl 5-kor keltett először, hogy tele az orra. Kapott Nurofent is, mert felment a láza. Ti mikoe szoktátok dokihoz vinni a gyereket? Ha tartòsan lázas, esetleg fullasztòan köhög?
2023. jan. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!