Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam arca feldagadt, mert...

Kisfiam arca feldagadt, mert lehet begyulladt a foga. Mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
7 éves kisfiam arca feldagadt, mert van egy lyukas rágófoga, és lehet az gyulladt be. Se ügyelet, se magánfogászat nincs, ahová most el tudnám vinni. Mit adhatok neki? Valaki volt már így?
2023. jan. 28. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig fogorvos kéne, nehogy baj legyen, valahol genny van .
2023. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nincs otthon Cataflam? (Ui. vényköteles, tehát, ha nincs, nem tudsz venni.) Legrosszabb esetben menj el a patikába, és kérdezd meg, mit ajánlanak. Természetesen csak átmeneti megoldásként, hétfőig.
2023. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Biztos hogy van valahol ellátás, tuti hogy nem hagynám kínok közt. Az ilyen gyulladás iszonyúan fáj, ha megdagadt akkor nem játék. Nekem egy fogelhalásom volt, konkrétan rosszabb volt a szülésnél, alig bírtam a hajnalt kivárni hogy menjen az első vonat, szombat reggel már ott ültem az első lehetséges fogorvosi rendelőben.
2023. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Eső után köpönyeg, de miért nem volt eddig kezelve a lyukas fog?
2023. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van háziorvosi ügyelet és egészen biztosan van szajsebeszeti is. Tessék oda elvinni, majd ők eldontik, mi baja q gyereknek és mi kell rá
2023. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül sikerült eljutni az ügyeletre, írtak fel Cataflam cseppet és Augmentint.


Köszönöm a válaszokat!

2023. jan. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!