Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok venni hálózsákot?

Hol tudok venni hálózsákot?

Figyelt kérdés
Négy és két éves gyerekeim állandóan kitakaróznak, ezért hálózsákot szeretnék nekik venni. Olyan kellene, aminek nincs válla (tehát nem olyan, amit kisbabáknál használunk)és nem felnőtt méretű. Tudtok valahol? Olyan takaró is megfelelne, amit össze lehet zippzárazni.
2010. okt. 3. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
bababoltokban nezz szet, vagy esetleg varrj (varras) vastagabb vagy steppelt anyagbol es egy cipzarbol gyorsan megvan
2010. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég a Brendonban vettem a két éves fiamnak, 7000ft volt, de volt minden méretben. Bababoltokban tudod megnézni, vagy teszvesz, vatera stb. használt oldalakon ha nem újat szeretnél.
2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Bababoltokban a hagyományos bébi hálózsákot lehet kapni, a varrás lesz végül, ha készen nem találok.

2010. okt. 3. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:

22.04-es válaszoló

Brendonban olyat tudtál venni, aminek nem volt válla? Netes oldalukon csak olyat találtam.

Mindenképpen újat szeretnék.

2010. okt. 3. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

22:04-es vagyok

De van válla annak, amit vettem de én meg direkt ilyet kerestem. Esetleg nézd meg a honlapjukon hátha találsz olyat is ami váll nélküli.

2010. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sportszereket árusító üzletekben tudsz venni, ahol kempingfelszerelések vannak, van gyerekméret is, de azok valószínűleg vízhatlan hálózsákok lesznek.

Például a Decathlonban:

[link]

Vagy egy nagyobb normál takarót elviszel egy varrónőhöz, ő összevarrja, még cipzárt is rak bele.

2010. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23.09 válaszoló

Nagyon köszi, elmegyek a héten megnézni.

2010. okt. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!