Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés veszélyei? Milyen...

Szülés veszélyei? Milyen problémák léphetnek fel? És milyen maradandó károsodás lehet szülés után odalent?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 22:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg minden, felesleges belekezdeni is a felsorolásba, arról nem beszélve, hogy itt a kismamákat ne rezeltessük már be feleslegesen, úgysem lehet mindenre felkészülni. Nekem mellesleg SEMMI nyoma nincs a két problémamentes terhességemnek és szülésemnek a testemen, szóval nem törvényszerű, hogy lesz probléma meg károsodás.
2023. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Igazából egyszerűbb lenne dönteni a gyerekvállalásról, ha az ember tisztában lenne a veszélyeivel is.

Ezért irtam ki külön kérdést erről.

Szeretnénk tudni, hogy megéri-e nekünk a kockázat. Szeretnénk gyereket, de nem minden áron saját vérből valót.

2023. jan. 29. 22:58
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Uhh, hát nézd, van akinek semmi maradandó nyoma, van aki meg belehal a kórházban, szóval a skála elég széles.
2023. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Azért a halál elég ritka.

Én inkább a maradandó károsodásoktól félek.

Esetleg császár szövődményei,vagy természetes szülés esetén odalent.


Esetleg más maradandó. De a halál nem egy gyakori dolog manapság.

2023. jan. 29. 23:09
 5/36 A kérdező kommentje:

Ezek azok, amikre főként kíváncsi vagyok.

Viszont legközelebb inkább Quora,- vagy Answer,- .COM-on teszem fel a kérdéseim.

Hátha nagyobb sikere lesz, mint a jó magyar oldalnak, segítőkész magyarokkal.

2023. jan. 29. 23:09
 6/36 anonim ***** válasza:
62%

"itt a kismamákat ne rezeltessük már be feleslegesen"


Mint első babájával terhes, mindenidős kismama, azt mondom, aki fél, az ne olvasson ilyen kérdést.

Attól még a kérdező ha kíváncsi, hadd kérdezzen.

2023. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Tessék, válogass.

2023. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen értelmetlen a kérdés, tekintve hogy az általad feltett legfontosabb kérdésre - "Szeretnénk tudni, hogy megéri-e nekünk a kockázat." - mindaddig nem fogod tudni a választ, míg nem szültél. Mert vagy túlesel rajta úgy, hogy szinte észre sem veszed, vagy pedig a rosszabbik forgatókönyv érvényesül. De ha millió tapasztalatot olvasol el, akkor sem fogod soha a büdös életben megtudni, mi lenne a te esetedben.

És még azt is vedd hozzá, hogy "horror sztoriból" sokkal többet olvashatsz, két okból is. Egyrészt sokaknak segít a trauma feldolgozásában, ha kiírják magukból. Másrészt pedig a sima, komplikációmentes terhesség és szülés nem bír hírértékkel, és még a fórumokon sem lehet leírni, mert rögtön kapod az ívet, hogy dicsekedni jöttél - meg amúgy is, nincs semmi "érdekes" benne.

2023. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

7# köszönöm, örülök végre, hogy a sok szakértő között, aki pozitív értékelést kapott a kérdés teljes megkerülésére is, de végre akad egy olyan, aki képes volt megválaszolni.

Azt esetleg tudod hogy van-e benne szó a lehetséges károkról, amit okozhat odalent? Gondolok én itt a szexre.

2023. jan. 29. 23:15
 10/36 anonim ***** válasza:
12%
143. ponttól van a postproblémákról szó.
2023. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!