Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés veszélyei? Milyen...

Szülés veszélyei? Milyen problémák léphetnek fel? És milyen maradandó károsodás lehet szülés után odalent?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 22:44
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

8# "Szülés veszélyei? Milyen problémák léphetnek fel? És milyen maradandó károsodás lehet szülés után odalent?"

Csak hogy idézzem a kérdést. Ha nem tudod, ne kerüld meg. A kérdés adott a válaszomtól függetlenül, amit korábban írtam.


Teljesen megértem amit mondasz, jó is. De nem erre vagyok kíváncsi.


Elnézést, de elég kellemetlen, hogy sokadik kérdésemet teszem fel, mert az itt lévők zöme nem képes a kérdésre választ adni, csak a kérdést megkerülve számomra nem fontos információkat adni

2023. jan. 29. 23:21
 12/36 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor írd ki oda a kérdésed és akkor mások tapasztalatai alapján döntsd el, hogy neked megéri-e. Logikus. Bár sok értelme annak sincs, de biztos okosabb leszel.
2023. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%

A veszélyekről hosszú listát lehetne írni, de ez kicsit olyan, mint amikor gyógyszerek mellékhatásainál felsorolják azt is, ami eddig 3 embernél okozott gondot, meg azt is, amelyik kb. minden tizedik használónál előfordul. Csak itt, ahogy 8-as írta, még torzak is a gyakoriságok, mert a horrorsztorikat inkább leírják és nagyobbat szólnak, mint a problémamentes szülések.

Azt nem lehet tudni, főleg így látatlanban, hogy nálad mi lesz a helyzet, hogy "megéri-e nektek a kockázat". Vannak betegségek, rendellenességek és egyéb tulajdonságok, amik hajlamosíthatnak valami szövődményre, de ezt inkább szakorvostól érdemes kérdezni, nem a GYK-n, plusz ezek egy része terhesség közben derül ki.

Milyen károkat okoz odalent? A baba feje elég nagy. Igen, lehetnek károk, ezek egy része rendbe jön, egy része nem. Nagy babánál, korosabb anyánál valószínűbb, de közel sem biztos. Pontosabbat egy szülész vagy egy bába tudna mondani, mindenki más csak a saját és a környezete példáját. Nálam voltak károk, látszólag rendbe jöttek, a szex szerintem még jobb is lett. A testvéremnél az első után rendben voltak a dolgok, a második után maradtak vissza kellemetlenségek. Lehet csökkenteni/növelni a valószínűségeket, de amúgy lutri.

2023. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

"Szeretnénk tudni, hogy megéri-e nekünk a kockázat."


Ha így gondolkodtok, nektek holtbiztos, hogy nem éri meg.

Utána a sok macerát sem a kisbabával, kisgyerekkel. A dackorszakot sem, a kamaszkori viharokat sem.


Csak annak éri meg, aki nem jól akar járni, hanem AKARJA a gyereket.

2023. jan. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Emberek, egyetlenegy válasz érkezett kérdésre, ami arról szól, ami a kérdésben szerepel. Még mindig azt olvasom, egyiknél ez, másoknál az.

De azt még mindig nem látom, hogx az mit takar pontosan.

Szomorúan figyelem, hogy csak az értékelés miatt válaszoltok, nem pedig a kérdésre.

2023. jan. 30. 06:16
 16/36 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 4 szülésem volt, abból az elsőnél (11 éve) volt gátmetszés. Ráadásul nagy baba volt, a kezei a feje mellett voltak, ahogy jött ki és kivűl belül repesztett mindent. De a gátsebem a mai napig érzékeny, ha olyan a bugyi, simám kidörzsölni, mikor terhes voltam, a tisztasági betétekkel kűzdöttem állandóan, mert azok is törték.. nekem ez ami megmaradt..
2023. jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

De figyelj, kérdező, a többségnek semmilyen hosszútávon maradandó problémái nem lesznek.


Esetleg aranyere lesz, vagy érzékeny sebe, némi inkotencia, ami majd javul.


Komoly szövödmény lehet, hogy ki kell venni a méhed vagy ilyesmi, de ez ritka, a test regenerálódik, nem lesz 3-szor akkora puncid meg nyakig felvágott hasad.

2023. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

Imádom az ilyen sértődöttet játszó kérdezőket, akik ide jönnek olyan információkért, amikkel amúgy tele a net.

Kérdező, olvass szüléstörténeteket. Ott aztán borzonghatsz kedvedre.

De ne szülj. Nem neked való, szexuálisan túl nagy a kockázat, te pedig ettől láthatóan úgy rettegsz, mintha a megélhetésed múlna rajta.

2023. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

15

És az csak a hab a tortán, hogy a trash válaszaikat még fel is pontozzák egymásnak.

2023. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
15%

Gátmetszésem volt, én az összenövésektől félek.

Szétnyílt hasizom gyakori de azt lehet tornával javítani.

Gátmetszés szintén majdnem mindenkinek van.

Aranyér, inkontinencia szintén.

Méhsüllyedés, fájdalmas szex egy darabig.

Olvastam egy horrorsztorit valamelyik kórház oldalán is ahol a székletvisszatartással is gondjai lettek az anyának és brutál kálvária volt míg segítettek rajta műtétekkel.


[link]


Ez nem az az oldal ahol kérdezni lehet. Itt az ítélkezés meg a tutimegmondás van hegyibeszéddel.

2023. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!