Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 gyerekes anyukák! A 4....

4 gyerekes anyukák! A 4. gyereket terveztétek, vagy becsúszott?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, 8.5, 6 évesek és van egy 11 hónapos babám is.Mostanában egyre többször gondolok arra, hogy jó lenne a pici mellé egy kicsi:) Az első 1-2 év lenne húzós, aztán már könnyebb lenne velük. Nálatok mi hogy alakult a 4. bébivel?
2010. okt. 4. 06:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki nem jár erre?:(
2010. okt. 4. 11:18
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha úgy érzed, szeretnél még gyereket, nyugodtan vágj bele. A 11 hónapos addigra már több, mint másfél éves lesz, ő már elvan magával, igazából csak játszanod és figyelned kell rá, de gondolom, nagytesók is besegitenének. Nem hiszem, hogy olyan húzós lenne.
2010. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Második házasságból született 4. gyerekem!
2010. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk fog. gátló szedése mellett "csúszott be". A 3 nagy már kamasz (16, 13 és 10,5 évesek voltak akkor), így nem annyira húzós (vagy talán épp ezért néha igen).
2010. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Ha "becsúszna", biztos megtartanánk. De,hogy direkt belevágjunk, még magabiztosabbnak kéne lennem. Gyakorlatilag egyedül vagyok a 3 gyerekkel, az apukájuk estig dolgozik,igaz, itt az udvarban van a műhely, és csak vasárnap van velünk.

De olyan jó lenne a kicsinek is egy (korban) közelebbi tesó.

2010. okt. 8. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 6 testvérem és én vagyok a 7. gyerek a legkisebb, szívesen beszélgetnék veled. :)
2010. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Azért a gyerekeidet is kérdezd meg, hogy ők mit szólnának hozzá, nem biztos hogy ők is szeretnék.

Ha pedig igen, vágjatok bele bátran! Sok szerencsét :)

2010. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!