Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kasszandra Stúdió-gyermekszéps...

Kasszandra Stúdió-gyermekszépségverseny?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam a fiam hirtelen felindulásból és hívtak is múlt héten, hogy bekerült a júniusi versenyre, előtte lenne portfólió fotózás, ami 49.900 ft illetve ez egy éves regisztráció ára az adatbazisba.

Van értelme menni? Valakinek tapasztalat?


2023. jan. 30. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe nem volt ilyen majomságra vinni a gyerekem.


Csak kb 2hetente van kérdés erről itt is és fb-on is. Ahol mindenki leírja, hogy egy baromság, nem éri meg, pénzlehúzás.

2023. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az én gyerekkoromban is nagy pénzlehúzás volt, pedig nem vagyok mai csirke.
2023. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az az ügynökség, amelyik pénzt kér fotózásért, nagy valószínűséggel soha az életben nem fog visszahívni. Ez nekem modell barátnő mondta régebben, nem azért tudom, mert karriert akarnék a gyerekemnek már óvodás kora előtt.

Elteszik a pénzt, készítenek pár erősen amatőr képet, majd közlik, hogy értesítenek.

2023. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzzák a pénzed. Kevesebbet nyersz mint amennyibe kerül, a portfólió, smink,ruha.
2023. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Mi modellkadtünk tesómmal tiniként és SOHA nem kértek egy fillért sem érte. Bár mondjuk minket leszólítottak egy burger kingben
2023. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Kasszandra egy lehúzás. Sok pénzért kapsz 10 képet, résztvesz a gyermek egy olyan versenyen, ahol kb. 0 az esélye nyerni, hacsak nem szőke göndör fürtökkel és tengerkék szemekkel van megáldva, és soha többet nem hallasz róluk.

A 0-3 éves korosztályban egy-egy ilyen versenyen vagy 80-100 versenyző fordul meg.

2023. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem találok neten olyat, ahol ingyenes adatbázis van, már csak kíváncsiságból utána néztem, nem találtunk ilyet.
2023. jan. 30. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez a modellkedésben alapszabály. Ha valóban látnak potenciált valakiben, akkor nem kérnek pénzt a portfólióért, mivel érdekük, hogy az adott személy az ügynökségülhöz tartozzon, és ha később kap munkákat, akkor azok úgyis behozzák a portfólió árát.

Aki pénzt kér, az munkát nem fog adni.

2023. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7es, nem is fogsz találni, ezek nem olyanok hogy a neten bárki számára elérhető. Elkészítik a portfóliódat, és már konkrétan őket keresik meg cégek és reklámok az ajánlatokkal, ők fizetnek ezeknek az ügynökségeknek.


Meg kell adnod mit vállalsz(persze lehetőségekhez mérten) mert pl hiába vállalnál kifutózást ha 160cm vagy. De reklámfilmeket vagy statisztázást nem mindenki vállal.


És hiába pontoztatok le ha így van. Kíváncsi vagyok ti hány ilyen ügynökségnek dolgoztatok.

2023. jan. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!