Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kasszandra Stúdióról (gyermekm...

Kasszandra Stúdióról (gyermekmodell, gyermekszépségverseny) vélemények?

Figyelt kérdés

A lányomat regisztráltam a Kasszandra Stúdió honlapján,és behívták portfólió fotózásra,amit elvileg szeptemberben egy szépségverseny követ,de még nincs meg a helyszín.Ezért nekünk 24000.-forintot kell majd fizetni.Még a fotózásra nem mentünk el,és nem is fizettünk semmit!

A furcsa az,hogy több ismerősöm is regisztrálta a gyerekét,és mindenkit behívnak fotózásra,amikor elvileg elbírálás van hogy alkalmasak-e a gyerekek!

Most egy ismerősöm felhívta a figyelmemet,hogy az ő gyerekét is hívták régebben,ugyanilyen feltételekkel,és az egész csak átverés volt,a pénzt befizették a fotózáskor,aztán eltűnt mindenki,a szépségversenyből sem lett semmi és telefonon sem lehetett őket elérni.

Lehetséges hogy ez ugyanaz a társaság lenne,csak akkor más néven futott?

Valakinek közületek volt már dolga a Kasszandra Stúdióval,mert végül is az érdekelne,hogy igaz-e hogy azt kapjuk a pénzünkért amit ígértek,vagy ez is csak egy átverés?


2010. júl. 30. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egykutya szinte az összes ilyen stúdió.A lényeg:h te drága pénzen csináltass portfóliót a gyerekről,ők meg szerződésben vállalják,h ha találnak munkát,akkor kiközvetítik.Vagyis semmit nem vállalnak.
2010. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
43%
Pont egy éve volt,hogy rendeztek a városban egy szépségversenyt(pont a Kasszandra stúdió).Igértek fűt-fát,hogy itt,meg ott szerepel majd a nyertes,stb-stb.Elvittük mi is a kislányunkat,és ez a szépségverseny abból állt,hogy kellett vinni egy fényképet,és azt elvették,beszedték mindenkitől,a gyerekre szinte rá se néztek.Mondták,hogy akiket kiválasztottak,azt felhivják még a hét végén,és hogy két gyereket választanak ki.Pont a mi kislányunkat,meg barátnőm kislányát választották ki,és mondták,hogy jönnek majd szerződést kötni.Kijöttek,kértek 6000 ft-ot,a többit meg a fotózáskor kérték volna.Mi kifizettük párommal,barátnőm meg nem,és akkor felhívták unokatesómat,mikor ő nem fizetett,akkor meg felhívtak mást,addig telefonálgattak,mig valaki nem fizetett.Mi meg fogtuk,és visszamondtuk,erre olyan bunkók voltak,mint a kocsisok.Ugyhogy nem hiszem,hogy a nyakamat tenném rájuk.Szélhámosok nagyon.Ja,a pénzünket nem kaptuk vissza.
2010. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is valami ilyesmitől tartok,úgyhogy azt hiszem nem fogunk elmenni a fotózásra sem!

2010. júl. 31. 14:45
 4/12 anonim válasza:
63%

Én abszolút meg voltam elégedve a Kasszandra Stúdióval. Korrekt volt a szerződés, ami benne volt, az világos volt. Aki bizalmatlan, az minek fizet 6.000 Ft előleget??? Én a szerződésben azt olvastam, ha én elállok a szerződéstől, akkor nem jár vissza a 6.000 Ft. Azt hiszem, ez általános szabály. Jó volt a szépségverseny is, a kislányom nagyon élvezte, bár nem lett helyezett. Nagyon jó képeket kaptunk.

A sok elégedetlen, meggondolatlan szülő, aki azt hiszi, ha a gyerekét kiválasztották, akkor az már egyenesen Hollywoodba megy, az meg téved. Mivel kis településen lakunk, mindenki ismer mindenkit, így biztosan tudom, hogy a 23 jelentkezőből 6-ot választottak ki a versenyre, ahogy ígérték, a többieket nem hívták fel. / ezt is közölték a válogatáson /Volt egy nagyon jó, egész napos rendezvény, kaptunk egy szép fotóalbumot, a gyerekem meg örült és jól érezte magát.

2010. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!

A kérdésre válaszolva mi azt kaptuk amit igértek!

Egy másik cég akivel mi is kapcsolatba léptünk és nem csak 1 hanem sokan átvágnak!De a Kasszandra stúdióról csak jót tudok mondani és nem kell előre fizetni csak akkor ha pl megtörtént a fotózás és ha nem mentek be a pesti kp-ba akkor némi ktsg fejáben kimennek házhoz!Nekünk ezért 2000-et kellett fizetni!na most kérdezem én ha én felmegyek a gyerekkel Pestre akkor az nem 2000 ft és így a sáját környezetében fotózták!Amúgy Békés megyei vagyok!Úgyhogy a pénzedért azt kapod amit igérnek ez nem kamu mi most megyünk 20.-án a versenyre pestre!A pénzedért kapsz fotóalbumot és nagyított képet ami a versenyen lesz kiállítva és utánna azt haza lehet vinni.Plusz pénzért persze lehet több képet is!Ha van vmi kérdésed nyugodtan tedd fel !

Szi

Remélem hasznos volt

2011. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
43%
Hát,akkor elég érdekes,mert nálunk tényleg szóról szóra így volt(én vagyok,aki le szélhámosozta a Kasszandra Stúdiót).Igen,2000 lett volna a fényképezés,de a szerződés aláírásnál kellett fizetni 6000et.És amig nem volt két személy,aki fizetett vna,addig telefonáltak,amig nem találtak a jelentkezők közül olyant,aki fizetett.És az is érdekes dolog volt nálunk,hogy abból állt a szépségverseny,hogy egy fényképet kellett vinni a kisgyerekről.
2011. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia!

Nekem ismerőseim ajánlották a céget, hogy vigyem el hozzájuk a kislányomat. Amikor jelentkeztünk a honlapon egy hét múlva kaptunk egy választ, hogy most több hasonló karakter van az adatbankjukban és azt kérik, hogy 1 év múlva jelentkezzünk ismét. Az unokahúgom is jelentkezett, őket elutasították túljelentkezés miatt. Még nem telt el 1 év és mi ismét megpróbáltuk, amikor már valóban pozitív választ kaptunk.Valóban volt nevezési díj, de ez tartalmazza az adatbankba való regisztrációt és azt a csodálatos portfóliót, amit kaptunk. Rendkívűl kedves és gyerekcentrikus cég. És valóban jobb volt így, hogy vártunk még pár hónapot a lányommal. A szépségverseny jó volt és azóta már egy fotózásra is hívtak minket.

2011. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A cég létezik, referenciái a honlapon vannak. Kissé bizalamatlanul, de indítottuk kisfiamat és a fotózás után volt verseny múlt novemberben. A gyerekem ugyan nem ért el helyezést, de már hívtak minket fotózásos munkára. Nyilván nem lesz belőle sztár, de mi már így is büszkék vagyunk. Nagyon elégedett vagyok velük. Gyerekbarát társaság.
2013. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hát most egy kicsit megnyugodtam mert elég sok pozitív vélemény van a cégről! Ugyanis most hívott a hölgy hogy 200 gyermek közül a lányom került be meg még pár kisgyerek! Nekem azt mondták hogy küldenek több időpontot és válasszam ki melyik lenne az ideális!

Ott majd 24000-ftot kell befizetni de lehet két részletben a szerződés és a fotók után persze!

Majd szeptemberben...lesz egy bemutató is ahová menni kell!

2013. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,utolsó válaszoló!


Mi történt azóta veletek?

2015. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!