Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Házasság /gyerek vállalás,...

Házasság /gyerek vállalás, barátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ennyire nyomi... Mikor a férjem megkertem a kezem, 2 barátnőt vesztettem el. Egyszerűen elkezdtek kerülni, esküvőre sem jöttek el... Akkor kibuktam nagyon, mert 2 olyan ember csinálta ezt Bem, akiért mindent megtettem.Akar éjjel elmentem érte, amikor az aktuális pasija kidobta az utcára, munkát szereztem neki, pénzt adtam amit vissza se kellett adni, mert nekem a barátság erről szól, hogy jóban rosszban kiallunk a masikert.Aztan elfogadta, hogy lehet én láttam ezt barátságnak, és egyoldalú volt az egesz. Most több évnyi sikertelen év után, babát várok😍🙏és megint ugyanez, 1 barát azóta elkezdett kerülni, nem akar találkozni semmi. Nem nem beszéltem folyton a Terhességrol, mert tudom, hogy sokan ezt nem szeretik pláne ha nem szereti a gyerekeket, vagy bármi. Ha kérdeznek akkor válaszolok és ennyi.Az a gáz, hogy a legjobb barátnőm csinálja ezt, kerül meg ha beszélünk is kerüli a témát is, semmit nem kérdezett eddig,úgy, hogy a 4 honapbsn vagyok, a többi barátnőm már ajalta fel, hogy elvisz dokihoz ha kell(a férjem sokszor van távol) de ő semmit, és még azt sem, hogy, hogy vagyok. És egyre ritkulnak a beszélgetések is, 2 hetente én keresem meg, mindig a "sok munka" mögé bújik. 6 órában van egy irodában, eddig raert írni is hívni is. Most nem. Őt is úgy érzem elveszitem, és nem értem miért... 😢😢😢Semmit nem csinálok másképp, ugyanúgy elmehetunk moziba bármi, de mindig leraz, fáradt, pihen, stb. Azelőtt nem. Ez így működik??? Gyereked lesz és el tűnnek a barátok? Miert? Síras kerülget.
2023. jan. 31. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Igen ez ìgyvan..keress rá itt sokankérdeztek erről

Megszünsz letezni sajna ha gyereked van.. pedig énpl igy is mennék ideoda...de nem ér rá nincs idő fáradt megse állt..blabla

2023. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Legalább tudod, hogy nem volt igaz barát. Van akinek ez már túl nagy különbség, te anya leszel, ő meg nem, valószínűleg ő nem akar anyukákkal barátkozni. Mert mikor ő ráér majd, kirándulna, szórakozna, te gyakran nem érsz majd rá. Sok ember könyveli el, hogy a barátságok a családos élet megkezdéséig tartanak. Barátságok kategóriában gyakran olvasom, hogy sokak szerint ez teljesen normális. Szerintem nem. Mi akkor is jóban maradtunk a legjobb barátommal, mikor nekem összejött a gyerek, neki meg nem.
2023. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Azok sosem voltak valódi barátok.

Azokból csak néhány van, egy kezeden megszámolod.

Kívánom, hogy legyenek ilyen barátaid is majd.

2023. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 nagyi lesz:) Már mindenki felajanlotta a segítséget. Szóval az, hogy ne jussak el egy kávéra, vagy vacsira vele/ük, ilyenről szó nincs.
2023. jan. 31. 22:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as.Egyre jobban azt érzem, hogy ahogy téli az idő és az ember öregszik, kopnak ki a barátok..
2023. jan. 31. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Menjenek ha nenni akarnak lehet neked lesz jobb

Ha csak te keresed az nem is barát

2023. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam valahol és tapasztalom is, hogy vannak időszakok barátság szempontból is. Először gyerekkorban, tiniként vannak haverok, akik a továbbtanulás miatt szétszélednek és ritkán marad meg a szoros kapcsolat. Utána az egyetemi/főiskolai baráti kör alakul ki és marad addig, amíg van közös pont, munka vagy egyéb téma. Ezután innen is kiesnek sokan és az igazán szoros barátságok maradnak meg. A családalapítással új szakasz jön, akkor a gyerektelen korábbi ismerősök nagy része elkopik és a helyükre az anyuka ismerősök, új barátnők kerülnek. Én jelenleg ebben vagyok, pár egyetemi barát maradt, 2 új anyuka és ennyi. Más nem keres, mert "biztos nem érnék rá a gyerekek miatt". Pedig én mennék velük, de utánuk futni sem fogok, ha ilyen könnyen lemondanak rólam. Te se sirasd, lesz majd újabb ismeretség, ami kitölti az űrt.
2023. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a barátnőd nagyon szeretne gyereket saját maga is, és valószínűleg nem tud róla beszélni.


Ez nem rólad szól, hanem róla. Nem tudsz mit tenni, ha lesz gyereke neki is, vagy feldolgozza, hogy nem lehet, akkor majd keresni fog megint.

2023. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

2 lehetőség van:

Annak ellenére, hogy azt hiszed, nem beszélsz az esküvőről/férjedről/terhessegrol mégiscsak azt teszed és nekik ez túl sok.

Vagy a másik, nekik komoly párkapcsolati problémájuk van, nincs kilátásban házasság, gyerek, esetleg meddőségi problémák vannak,ezert terhes nekik a tarsasagod.

2023. febr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól van. Nem tudtam, hogy így működik, hogy ha valakinek ezek a dolgok előbb jönnek az életébe akkor hátat kell neki fordítani. Hála égnek én sosem gondolkoztam így. Amikor nekem nem volt tervben sem esküvő se gyerek, ugyanúgy örültem más boldogságanak, részt vettem az eskuvojukon, mentünk babalatogatoba.
2023. febr. 1. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!