Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tavaly volt egy vetélésem és...

Tavaly volt egy vetélésem és azóta nem igazán akarok a gyerek vállalásra gondolni sem sajnos. Első házasságomból van 3 lányom. A mostani férjemnek nincs saját gyerek. Nem igazán vagyok kész egy újabb terhességre nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha valaki jár hasonló cipőben szívesen meghallgatom.

2019. dec. 16. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kész, akkor ne vállaljatok babát!
2019. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarsz gyereket vagy csak most még egy darabig? Hány éves vagy? Mert ha még fiatal akkor beszéljetek pároddal és pihenjetek egy pár évet. Ha viszont egyáltalán nem akarsz már gyereket, ő meg igen, hát az elég baj, ezt nektek kell megbeszélni.
2019. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne vállalj gyereket. Mi a kérdésed? Nem kötelező szülni.
2019. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre nem akarsz, vagy egyáltalán nem?


Ha az előbbi akkor mondd el a férjednek és kérd meg, hogy várjatok amíg készen állsz rá.


Ha viszont egyáltalán nem akarsz, akkor legyél vele őszinte, és mondd el neki, hogy nem akarsz, és, hogy miért ne

Had döntse el ő, hogy lemond-e a saját gyerekről miattad vagy nem. Mert ugyanúgy ahogy neked jogod van dönteni arról, hogy szülsz-e vagy sem, neki is joga van döntenie arról, hogy legyen-e saját gyereke vagy sem. Az nem működik, hogy beigéred neki, hogy persze drágám, szülök neked saját gyereket, aztán kivárod míg mindketten terméketlenek lesztek.

2019. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Látszik, hogy nem akarod. Van 3 gyereked. Nem elég? Egy pasi kedvéért sem szülnék, ha én nem akarom.
2019. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon is elég de a férjem ragaszkodik egy saját gyerekhez én viszont nem állok kész egy ujjab terheségre Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2020. jan. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!