Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Házasság /gyerek vállalás,...

Házasság /gyerek vállalás, barátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ennyire nyomi... Mikor a férjem megkertem a kezem, 2 barátnőt vesztettem el. Egyszerűen elkezdtek kerülni, esküvőre sem jöttek el... Akkor kibuktam nagyon, mert 2 olyan ember csinálta ezt Bem, akiért mindent megtettem.Akar éjjel elmentem érte, amikor az aktuális pasija kidobta az utcára, munkát szereztem neki, pénzt adtam amit vissza se kellett adni, mert nekem a barátság erről szól, hogy jóban rosszban kiallunk a masikert.Aztan elfogadta, hogy lehet én láttam ezt barátságnak, és egyoldalú volt az egesz. Most több évnyi sikertelen év után, babát várok😍🙏és megint ugyanez, 1 barát azóta elkezdett kerülni, nem akar találkozni semmi. Nem nem beszéltem folyton a Terhességrol, mert tudom, hogy sokan ezt nem szeretik pláne ha nem szereti a gyerekeket, vagy bármi. Ha kérdeznek akkor válaszolok és ennyi.Az a gáz, hogy a legjobb barátnőm csinálja ezt, kerül meg ha beszélünk is kerüli a témát is, semmit nem kérdezett eddig,úgy, hogy a 4 honapbsn vagyok, a többi barátnőm már ajalta fel, hogy elvisz dokihoz ha kell(a férjem sokszor van távol) de ő semmit, és még azt sem, hogy, hogy vagyok. És egyre ritkulnak a beszélgetések is, 2 hetente én keresem meg, mindig a "sok munka" mögé bújik. 6 órában van egy irodában, eddig raert írni is hívni is. Most nem. Őt is úgy érzem elveszitem, és nem értem miért... 😢😢😢Semmit nem csinálok másképp, ugyanúgy elmehetunk moziba bármi, de mindig leraz, fáradt, pihen, stb. Azelőtt nem. Ez így működik??? Gyereked lesz és el tűnnek a barátok? Miert? Síras kerülget.
2023. jan. 31. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olyan igazi barátnőm volt akire azt mondtam, hogy olyan igazán bármikor és bármit.Egész 20 éves korunktól 32 éves korunkig jóba voltunk, összejártunk, én közben voltam férjnél, elváltam, jártunk bulizni.Neki is volt komoly kapcsolata ami aztán befejeződött. Nekem lett 32 évesen egy új kapcsolatom, sokáig nem is tűnt komolynak, mert távkapcsolat volt, de aztán végül is tényleg komoly lett, akkor úgy kicsit már látszott rajta hogy rosszul esik neki. Beszélgettünk a gyerekvállalásról és mondta hogy ő szeretne gyereket, de a kapcsolatai nem voltak olyanok soha amibe vállalt volna.Mondjuk az enyémek sem addig.Aztán összeköltöztem párommal, külföldre mentünk, barátnőmnek ez már nagyon rosszul esett, de közbe lett egy másik barátnője, aki elvált és húzta hogy nem kell neki gyerek, pasi meg főleg, mert csak eltolnak mindent.Közben én terhes lettem.Ez lett aztán a kegyelemdöfés a kapcsolatunkba, mert onnantól leszart.Igazából nem haragszom rá, mert sejtettem hogy így lesz.Tudom, hogy nagyon vágyik egy gyerekre és egyenlőre még nincs úgy kapcsolata, hogy legyen.
2023. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!