Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire tette próbára?

Mennyire tette próbára?

Figyelt kérdés
Mennyire tette próbára a gyerek megszületése a házasságot/párkapcsolatot? Volt ahol nehezebb lett egy időre?
2023. febr. 2. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinél nehezebb lett,de javíthato ha tesztek róla..

Nyilván kevesebb idő jut egymásra már a terhesség alatt is az intimitád kevesebb lesz..utána nekem az első félév elég fáraszró volt.

2023. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nehezebb, hiszen alapjaiban alakul át egy kapcsolat a gyerek érkezésével és ezt meg kell tanulni kezelni, össze kell csiszolódni újra, stb. Ezen felül egy iszonyat érzékeny időszak az eleje, amikor tudni kell csapatként működni. Szerintem ez egy kapcsolat igazi fokmérője.

Szóval én azt mondanám, hogy minket nagyon összehozott a babánk érkezése, mégis iszonyat nehéz volt és nehéz még mindig néha.

2023. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk iszonyú krízisek ment keresztül a kapcsolatunk, pedig nagyon nagy volt a szerelem. Tervezett baba volt, sőt küzdelmes, lombik lett a vége. Most lesz 3 a lányunk és kb egy fél éve érzem, hogy visszataláltunk egymáshoz. Volt idő mikor nem gondoltam, hogy túléli a kapcsolatunk. De nem adtuk fel.
2023. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyilvánvalóan nehezebb lett, pedig nagyon vágytunk már a gyerekek születésére.

Meg kellett tanulnunk, hogy bizony máshogy kell kezelni a problémáinkat. Illetve előtte nem is voltak problémáink, úgy éltünk együtt, hogy soha nem vesztünk össze semmin. Na, gyerek után ez megváltozott, több lett a konfliktusforrás mindenféle dolog miatt, amik a gyerekekhez kapcsolódtak.

Hamar rájöttünk, hogy nem működik az, hogy nem kommunikáljuk a gondot, vagy szó nélkül hagyunk bármit, mert magától nem oldódik meg semmi, nekünk kell megbeszélni, méghozzá minél hamarabb. Ez segített, illetve a másik, amit elengedhetetlennek tartok, a rendszeres kettesben töltött idő.

2023. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a terhesség alatt élte virágkorát a kapcsolatunk kb. Mikor meglett, utána is szárnyaltunk. Aztán lett még1, mégcsodásabb lett minden.


Nálunk most van válság.

A nagy lassan 4 éves, nehéz eset. A kicsi lassan 1.5éves. A mai napig születése óta éjjel 5-6x kel. Én vagyok velük reggeltől estig, en csinálok velük kapcsolatban mindent. Éjjel nappal. Most van az, hogy én elfáradtam, férjem meg nem változtat az életén/életünkön.

2023. febr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk a házasságunk nem lett nehezebb semmivel. A babázás persze szörnyen nehéz meg fáradtak vagyunk, de sikerül jól megosztani a feladatokat, nem veszekszünk kb soha, mindketten elvarázsolva nézzük a babánkat, ahogy a legfurább pozíciókban alszik. Most 7 hónapos, 6 éve vagyunk együtt.
2023. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!