Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a kismama nadrág?

Mire jó a kismama nadrág?

Figyelt kérdés

Minden terhes hord ilyet?

Én most vettem egyet de a hasamnál nem a legkényelmesebb…


2023. febr. 3. 17:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Mire jó... Hát arra, hogy terhesen hordd.

De nem kötelező. Ha neked a normál szabás kényelmesebb, senki nem kényszeríti rád.

Nekem nagyon kényelmes terhesgatyáim voltak. Nem volt kint a derekam, takarta a hasam, nem nyomott sehol. A normál szabású nagyon hamar kényelmetlenné vált, a sima leggings "legurult" a pocakomról.

2023. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nyilván....Pont ezért kérdezem h mi célja van, mert most vettem az elsőt és kényelmetlen/utálom.


Lehet van jobb fazon is, de lehet akkor már a leginggsek fele nézegetek.

2023. febr. 3. 18:07
 3/24 A kérdező kommentje:
Feltételeztem az lenne a célja, h kényelmes legyen, de ez a darab pl pont hogy nem az.
2023. febr. 3. 18:09
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem próbáltad fel vásárlás elott?
2023. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hány hetes terhes vagy és mekkora a hasad.

Nekem egy sima gumisabb, magas derekú, kisebb terheshasra való darab elég volt 7 hónapos korig, mert pici volt a hasam. De a sima nadrágjaim már kényelmetlenek voltak 4 hónaposan, a csípőfazont meg utálom.

Az olyan igazi nagy hasra való 7 hónaposan lett jó, de úgy, hogy szűkíthető gumival, mert amúgy lecsúszkált, idegesített.

2023. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan terhes nadrágom, ami nagyobb hassal már kényelmetlen volt, nagyon bevágott, nem volt elég gumis, azt a Lidlben vettem. A többivel nem volt gond.
2023. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Lidl nem kényelmes h&m -est mai napig hordom,mert takarja így télen a csípőm😅 arra jó hogy nem szorít de nem is lóg ki a hasad
2023. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még próbálkozom majd más fajtákkal, akkor csak rosszat fogtam ki.
2023. febr. 3. 18:44
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, hány hetes vagy. Nekem egy idő után nem voltak kényelmesek a sima nadrágok, onnantól hordtam terheset. De abból is van többféle szabás, próbálni kell. És a terhesség előrehaladtával lehet, hogy másik lesz jó.
2023. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Oh, még csak 11, hirtelen felondulasbol vettem, hogy majd legyen mert le colt akciózva.


Igazából puffadok is eleve, most a szokásosnál is jobban, és mar most kidudorodik (tudom ez mèg nem látszik, de hidd el úgy nézek ki 🤣), és van olyan nadrágom, ami már nem kényelmes. Így gondoltam ha már megláttam megveszem későbbre.

Amikor próbáltam 2 hete kb még volt a hasánàl hely, most mondom azóta meg nem lóg rajtam, inkább idegesít a hasam közepénél, hogy “nyom” vagy érzem az anyagot.

2023. febr. 3. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!