Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a kismama nadrág?

Mire jó a kismama nadrág?

Figyelt kérdés

Minden terhes hord ilyet?

Én most vettem egyet de a hasamnál nem a legkényelmesebb…


2023. febr. 3. 17:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát 11 hetesen még nem kell olyan igazi kismama nadrág. Ha most túl lazának érzed hasban, amit vettél, az később még jó lehet.
2023. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mostmár nem érzem már lazának, már most idegesít..
2023. febr. 3. 19:22
 13/24 A kérdező kommentje:
De köszi a tapasztalatokat!
2023. febr. 3. 19:23
 14/24 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok ikrekkel, és még kényelmetlen a terhes nadrág, a rendes nadrágom meg MÁR kényelmetlen…


(3. Terhesség, szoval tudom, hogy azok a nacik jóm lesznek.


A Lidl katasztrófa..de egynek esetleg jó..

H&M -esek nagyon jók.

2023. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én a bonprixtől rendeltem, nagyon kényelmes volt. Más már nem is fért rám úgy kb. félidőtől. Az elején jól elvoltam a sima gatyókban.
2023. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem a 15. héttől volt kényelmes a kismama nadrág.

H&m volt a kedvenc, de a végén csak a lidl nadrágba fért bele a hasam.

2023. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Lidl nagyon rossz. Hm kényelmes. Milyet vettél?
2023. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én pár darabot kaptam családon belül, amúgy nem vettem volna erre a pár hónapra.

Felváltva hordom, nekem a sima saját nadrágom is kényelmes. Bár tény, hogy farmerból sokkal jobb a kismamás megoldás.

2023. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én vettem egy jó drága street zone nadrágot, aminek “tágul a hasa”, de nem kifejezetten kismamanadrág. 18 hetes vagyok, nekem eddig ez bejött. A többi nadrágom már nekem sem kényelmes.
2023. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem kismama farmerem van, végig nadrágtartóval hordom, a derekánál az utolsó két hónapban már nagyon kényelmetlen volt, mert ülésnél szorított, ezért akkor majd kismama leggingsre vagy harisnyára fogok váltani.
2023. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!