Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név a Bernardina? És...

Szép név a Bernardina? És milyen kislánynak adnátok ezt a nevet?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép, meg ritka is, csak gondban vagyok a becézési lehetőségekkel és nem tudom eldönteni, hogy komoly név-e, vagy inkább bohókás?
2010. okt. 4. 15:29
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik!De azt hogy érted,hogy"milyen kislánynak adnátok"?A kislányok olyan egyformák.Nem?Bocsi de én nem értem mire gondolsz!
2010. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

De, anyakönyveztethető: [link]

Ízlések és pofonok...szerintem minden második lányt Bernadettnek hívnak. A Benedettára nem mondtam, hogy közönséges, egyszerűen csak ásványvizes :D

2010. okt. 4. 15:47
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

alig bírtam elolvasni. Aki ilyen nevet kap, szerintem még 5 évesen sem fogja tudni kimondani.

Bernadett?

2010. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, úgy értettem, hogy milyen tulajdonságok jutnának eszedbe egy ilyen nevű lányról? :) Mert ha meghallasz egy nevet, eszedbe jutnak róla tulajdonságok, hogy vajon milyen lehet, legalábbis nekem mindig.
2010. okt. 4. 15:49
 15/47 anonim ***** válasza:

Akitől kérdeztél.

Hirtelen ez jutott eszembe, semmi más:

Lukrécia

A kettő egy kategória nálam

Kérlek ne haragudj

2010. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
:D Semmi gond! A Lukrécia is állati jó név szerintem!
2010. okt. 4. 15:52
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy robosztus, erős, kemény nő jut róla eszembe...én nem adnám a lányomnak, de ízlések és pofonok...amúgy legalább a vezeték név is jó kucifántos??:)
2010. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy elkényeztetett nyafogós szemtelen kislány jut róla eszembe....olyan nyálas!
2010. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Olyan jókat írtok :DD Éppen ezaz, hogy a vezetékneve olyan lehetetlen, hogy ahhoz nem is menne rövid keresztnév, mert csak négy betű...
2010. okt. 4. 16:03
 20/47 anonim ***** válasza:

A mi családnevünkhöz nagyon illik. Bernárd... :D

Borzasztó egy név ez a Bernardina.

2010. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!