Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények a Flóra névről?

Vélemények a Flóra névről?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
1, majd a százhuszadik Olíviás kérdéshez is írjátok be, hogy "vótmá", mert azt szokták kb hetente 3x feltenni.
2023. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Elmegy, én nem adnám. Kicsit kislányos.
2023. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedvenc név, férjemmel mindketten ezt választottuk első lehetőségnek kislányhoz.
2023. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13


Férjem a Lucával volt így, elsőre ezt bökte ki, de basszus, csak az ő rokoni körében van három is. Sajnos minket ez nagyon vissza vetett ettől a névtől, így másikat választottunk. Flóra nem ilyen gyakori.

2023. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14# Nálunk is van két Luca a családban, anya-lánya ráadásul. :) Engem különben nem zavar egy név gyakorisága, de azért egy családon belül tényleg ne legyen három, ha lehet. :)
2023. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szép, szívesen viselném. ismerek egy Flórát, sose csúfolták. Becézni se szokták, nem is nagyon lehet, nekem a Flóri fiús, nekem az inkább a Flóriánnak a beceneve; a szülei néha Florcsizták, de általában nekik is Flóra volt.
2023. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*nem beszéltem vele egy ideje, de él, és jól van. :):) [Csak a volt miatt , mint múlt idő, amit a végén használtam,ezzel kiegésziteném. :) :)]
2023. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves név.
2023. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!