Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a kettősség a gyerek...

Mi ez a kettősség a gyerek neme miatt?

Figyelt kérdés

Ha a lánynak van idősebb pasija, akkor a lány buta és áldozat, a férfi meg pedofil, akkor is, ha a lány 18+.


De a fiúk meg csődörök, ha idősebb nőjük van.


2023. febr. 8. 13:30
 1/9 A kérdező kommentje:
2023. febr. 8. 13:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha durván nagy a korkülönbség, (pl. 17-35 éves pár), akkor minden normális ember hibáztatja az idősebbik felet.
2023. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés amit belinkeltél elég zsibbasztó senkinek semmi köze hozzá ki kivel kamatyol.

Én semmi féle bántást nem kaptam mert 11 évvel idősebb a férjem én27 ő 38 és a férjem se legalábbis ilyeneket.

Ha mindkèt fél szeretné nem tudom mit kell azon kiheverni…. És nem annak nem örülnék ha fiam/lányom 16 évesen 30 évessel járna de, hogy huszon évessel mit csinál nem érdekel, legyen boldog.

Nekem nem a neme számit hanem a kora.

2023. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés szempontjából egy nő sem erzi traumának, ha ő is akarta.


Amúgy az a baj, hogy sokan úgy gondoljak, hogy a fiú csak bomba milffel lehetett a csaj meg valami lerottyant vén fószerrel.


De gondolj a mondásra:

Az a kulcs ami minden zàrat nyit… és az a zàr, amit minden kulcs nyit..”

Kettős mérce bizonyY


Amúgy egyiket sem tartom normálisnak és nem a 10 èv különbségre gondolok általában..

De egy 16 éves egy 36 évessel nemtől függetlenül problémás..

Persze később lehet elmosódnak a határok.. de mind2 oldalról szörnyű.

36 éves vagyok.. el nem tudnám képzelni egy gyerekkel.. mert egy 16 éves gyerek a szememben, ha nem is úgy néz ki.

2023. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon adott szituávcióra vonatkozik. nem mindegy hogy a 18 évesem jön össze egy 33 évessel vagy a 22 évesem. Nem nem a korkülömbég miatt. Az érettség a lényeg.

Számomra pont emiatt taszító ha egy 33 éves nő egy 20 éves fiúcskával van. Egyszerűen nevetségesnek tartom hogy azonos értelmi szinten vannak....

Ilyen idősen egy nő már igazi nő. Jobb esetben tervekkel célokkal karrierrel stb

Még a srác most pottyant ki a suliból.

2023. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem hogy kerül ide ez a kérdés.

Egyébként ez mindig is így volt. Ha a férfi az idősebb, akkor az botrány: a férfi minimum pedofil, a fiatal nő pedig nem lehet másért egy idősebb férfival, csak és kizárólag a pénzéért. Pont a napokban facebookon volt egy cikk, hogy jaj de csodálatos a 2 színésznő szerelme, igaz egyik anyja lehetne a másiknak, de a világon ennél őszintébb szerelmet még soha senki nem látott. A kommentek is ezt mutatták, majd elájult és csöppent mindenki, hogy milyen fantasztikus, hogy két nő szereti egymást, kit érdekel a 30 év korkülönbség. Az ő döntésük, legyen boldogok, stb. Nevetséges volt, amit lenyomtak az emberek. Bezzeg ha kétnemű lett volna a pár, és még ráadásul a férfi is az idősebb, akkor ugyanezek a kommentelők elhordják a fiatal nőt minden luxusprosti aranyásónak.

Szerintem egyébként semmilyen felállásban nem normális dolog 10+ év korkülönbség. Biztos vannak kivételek, de elenyésző lehet. Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt 16 évvel idősebb pasim 5 évig, egyéjszakásoztam 23 évvel idősebbel, stb.. Mindig az idősebb férfiak vonzottak. Mindegyikben az apámat kerestem tudat alatt. Ez az én véleményem, nem akarok megbántani senkit, pláne hogy mondom, tapasztalatból írom.

2023. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Ki szerint csődör egy ilyen fiú?


30+-os nőként nagyon betegnek találnám azt is, ha velem egykorú kamasz fiúkkal kezdene. Ez max. a fiúknak csődörség, bár nem tudom, milyen okból.

2023. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány mindenkivel lefekszik, akkor k.urva.

Ha egy fiú mindenkivel lefekszik akkor egy csődör.

Mindig is kettős mérce volt, most is és ez mindig így is marad.

Korkülönbség ha mondjuk 10 év. Nem mindegy, hogy a lány 13, a fiú 23, mert az pedofília. Vagy a nő 23, a pasi meg 33, mert az igazából nem érdekel senkit.

2023. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amiatt van, hogy a kislányt megvezeti az idősebb fickó és annak terhesség vagy abortusz is lehet a vége, míg a fiúnál max 18 év tartasdij a leghosszabb kovetkezmeny
2023. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!