Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig "normális" a szétnyílt...

Meddig "normális" a szétnyílt hasizom, szülés után mennyivel kéne összeérnie?

Figyelt kérdés

Második babám szültem 12 hete, és bár úgy éreztem, hogy elég hamar rendbejöttem, kicsit lötyinek érzem a hasam, meg négykézláb állva olyan furán is lóg. Leellenőriztem és ~1 ujjnyira még mindig szét van nyílva az izom. Az első gyereknél nem néztem egyáltalán ezt a dolgot, meg úgy rémlik, hogy akkor lassabban is húzódott vissza minden, így 3 hónappal szülés után még mintha lett volna valami poci-maradvány, szóval nincs összehasonlítási alapom.


Már pár hete tornázok, de nem kifejezetten szétnyílt hasizmos gyakorlatokat, és más ezért is jó lenne tudni, hogy mikortól kellene ebbe az irányba elindulnom, hogy kicsit ráerősítsek, vagy ilyenkor ez még belefér és normális?


2023. febr. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évvel szülés után volt sérv műtétem, akkor még szét volt nyílva, de soha semmit nem is tettem ellene
2023. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem zaródik magától 12 hét után. Regeneráló torna kellene.
2023. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!