Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális szülés után?

Ez normális szülés után?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem hüvelyi úton. Szoptatok, mellette kap tápszert is a babám, a menzeszem még nem jött meg. Kb 1 hete elég sok folyásom van, ovus tojásfehérjés folyásnak mondanám. Ez normális ilyenkor? 1.5 hete voltam dokinál rákszűrésen, mindent rendben talált, igaz uht nem csinált.
2023. jan. 30. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze h normális
2023. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdődött a mensi, úgyhogy elképzelhető hogy megjön.
2023. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, könnyen lehet hogy peteérésed lesz. Én is ebből a nyákból tudtam 1 évvel a szülés után, hogy pár hét múlva újra menstruálni fogok.
2023. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
volt már párszor ilyen nyák, de nem eddig... 😅 és valóban, az elmúlt 1 hétben volt hogy fájdogált is a derekam/méhem, bár ilyet is éreztem már picit régebben is.. de inkább az a fura, hogy tényleg ez a tojásfehérjés nyák van 1hete.. nos, 2hét múlva kiderül hogy tényleg megjön e 😄
2023. jan. 30. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem, 5. menzeszem és középidőben olyan nyákom van amióta újra megjött, hogy úristen... Brutális, mintha a szervezetem nagyon akarná ezt az egész terhesesdit újra. :D Lehet, hogy te is így jársz, :)
2023. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még meg nem jött, mindig is volt ovunál tojásfehérjés nyákom, előtte krémes, utána vizes... de ez most csak tojásfehérjés, és sokáig... azért is fura :D mindenesetre én még semmiképpen nem szeretnék babát, egy porcikám sem kívánja a terhességet, pedig nem volt gáz, se a szülés... :D
2023. jan. 31. 16:07
 7/7 A kérdező kommentje:
nos, megjött.. tegnap csak észleltette finomabban a szervezetem, most viszont már aa görcsölés is kezdődik... pedig úgy nem hiányzott 🙄🤣
2023. febr. 10. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!