Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónapos babámnak az utóbbi...

10 hónapos babámnak az utóbbi egy hétben háromszor is lila lett keze és szája és remegett az ajka ébredés után fel órával. Fazni nem fazott. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívprobléma. Hogy hogy nem voltál még vele orvosnál?
2023. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sosem volt még egyik vizsgalaton sem erre utaló jel. És az utóbbi egy hétben láttam. És közben nevetett és kiabált ugyanúgy ahogy szokott
2023. febr. 10. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgálatokra jártatok? Ha csak a státuszokra, hát ott sok mindent nem szűrnek... Én biztos az első alkalom után vittem volna az orvoshoz, ez rohadtul nem normális.
2023. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem vittem azonnal orvoshoz mert eddig sosem fordult elő illetve az eset pár másodpercig tartott illetve ez mellett egy elénk jo kedvű jól fejlődő kisfiú. De hétfőn el fogom vinni és majd tovább irányítanak minket :)
2023. febr. 10. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Gyermekkardiológia! Ha lila a szája és a keze, lába akkor esik/leesett az oxigénje (hidegben is azért lilul, összeszűkülnek az erek, kevesebb oxigén jut a nem létfontosságú szervekhez). Ami lehet nem okozott keringés megingást, de nagyon nem normális és ha valami rejtett szívhibája van (amit simán ráhallgatva nem venni észre) akkor jobb ha kardiológus ad szakvéleményt.
2023. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utánna járok ennek :)
2023. febr. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!