Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvennétek ennyiért ezt a...

Megvennétek ennyiért ezt a Concord gyermekülést?

Figyelt kérdés

Most a Babamagazinban van egy akciós kupon, mely szerint 40.000Ft helyett 27.000Ft-ért lehet megvenni ezt a Concord gyerekülést. 11kg-os kisfiónak venném.


Ti megvennétek? Vagy van ennél jobb?


Link: [link]


Köszi a válaszokat:)


2010. okt. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon jó ülés, újonnan ennyi pénzért igencsak jó vételnek számít!

a töréstesztjei is nagyon megbízhatónak mutatják, a csípő- és oldalvédelme a kategóriában az egyik legjobb, ha jól tudom.

igazából ebben a 36 kg-ig való kategóriában kevés ülés dönthető fajta, pedig egy kisebb babánál vagy alvás közben nem hátránya kényelmesebb testheyzet; és a huzata is levehető és kézzel mosható ami szintén fontos szempont szerintem. szóval ez igen jó ülésnek számít.


én ilyet kerestem a fiamnak pár hónappal ezelőtt, de újonnan sehol nem volt akciós(tejes áron nekünk elérhetetlen sajna), használtat meg nem mertem venni.

2010. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt néztem ki,épp azon vacilálok vegyük e meg,még csak 7 kg a lányom,igy későbbre terveztük a vásárlást,de ez igy nagyon jó árban van.
2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ülés. Év elején is volt egy ilyen akció a Brendonban, mi akkor vettük.
2010. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ülés és ennyiért megéri! Nekünk is Concord van ,én nagyon megvagyok elégedve vele ,szerintem szuper jó ülés! Bár újat nemtudtam venni ,de használtan nagyon jó áron fogtam ki!
2010. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor már csak a férjemmel kell megbeszélnem:) Köszi a válaszokat:)
2010. okt. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!