Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan alakult a gyereked...

Hogyan alakult a gyereked eddigi legrosszabb születésnapja? Mi történt ami miatt rossz lett, vagy el lett rontva?

Figyelt kérdés
Kinél mi történt a gyerek legrosszabb születésnapján? Milyen negatív események fordultak elő, ami kihatással volt az ünneplésre / szülinapi bulira?

2023. febr. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az első születésnapján belázasodott. Akkor először.
2023. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Covidosak voltunk így később és csak az egyik nagyszülőkkel lett megtartva.



Szerintem neki ez nem bolt akkora törés, mert kicsi még..


De pl a másik gyerek szülinapjakor kórházban leszek idén..

Ő màr nagyon várja, de ez nem tudatosult benne.

2023. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én oldalamról csak anyám a meghívott, aki ezen folyton meg van sértődve. Párom oldaláról több személy, illetve közös közeli barátok szoktak még jönni. Tavaly anyám annyira undokul viselkedett a szülinapon, hogy kellemetlen lett a légkör, a délutánra várt barátoknak szóltam is, hogy halasszuk el, mert gáz van. Ugyanis anyám haza sem tudott menni aznap, én meg nem akartam elrontani azt a találkozást is. Annak az egynek örülök, hogy a gyerek jól érezte magát, nem vette észre a megjegyzéseket, az ő szempontjából minden ok volt. Az enyémből nagyon nem. Nem is lesz több ilyen közös ünneplés.
2023. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Első szülinapjára meg lettek hívva a kereszt szülei, sógorék (2 unokatesó), illetve anyósék, én szüleim.

Én szüleimen kívül nem jött senki, meg csak annyit se szóltak ne varjuk őket.


2.szülinapja a covidmizéria alatt volt, ezért nem jött senki.


3.szülinapján inkább nem is hívtunk senkit, elmentünk csavarogni, kirandulni.


Jövő honapban lesz 4, bulit akar pár ovistársával. Előre félek 🤦‍♀️

2023. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Iskolai gondok miatt nem tartottuk meg :(
2023. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ezt át tudom érezni, anyám soha egyik ilyen alkalommal sem tudott viselkedni. Pl. a gyerekem keresztelőjén megjegyezte, hogy igazán meg van lepve, hogy főztem, mert legutóbb, amikor nálunk járt, még száraz kenyér sem volt otthon. A férjem rendszeresen kiakad rajta, én már megszoktam. De túl nagy családi összejöveteleket nem szoktam rendezni, ahol anyám is ott van. Saját magát égeti amúgy, de nem veszi észre.

Mondjuk most már nagyobbak a gyerekek, ők mindig álmodoznak nagy szülinapi buliról, de én nem pártolom. Mivel mindegyiknek télen van, a kertben nem lehet, bent a házban meg nem akarok sok gyereket. Úgyhogy 3-4 havert szoktunk meghívni.

2023. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nagyjából meg volt szervezve a szülinapi buli, mikor apukám meghalt. Abban az évben nem tartottuk meg.
2023. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!