Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legrosszabb születésnap? Volt...

Legrosszabb születésnap? Volt már olyan, hogy elrontotta valami a gyereked születésnapját?

Figyelt kérdés
Kivel fordult már elő, hogy a gyereke valamelyik születésnapját elrontotta valami, vagy rosszul sikerült? Ha igen, mi történt ami miatt rossz lett, és hogyan lett utána jóvá téve, vagy kompenzálva?

2022. ápr. 17. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülinapján meghalt az apósom, aki akkor már 20 éve volt beteg, 20 éve mondták, hogy többet nem jön haza a kórházból.
2022. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

A 7. szülinapján meglepetés vendégek várták itthon (akikkel nagyon ritkán találkozik sajnos, de nagyon szereti őket), ordított vagy fél óráig, hogy miért nem mondtuk el, hogy jönnek...

A 3. végén szintén ordítás volt, annak következményeként még hónapokon át napi szinten...

De szerintem nem volt olyan amin minden jó lett volna, mindig van valami baja...

2022. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, a szüleim. rendszeresen. mindig kértem, hogy legalább aznap ne ordibáljanak velem, de hiába
2022. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, első szülinapja volt, nem emlékszik rá (3éves)

Meg voltak hívva a kereszt szülei, nagybátyja és családja, szomszéd család és egy barát pár.


Keresztszülei a "buli" kezdés elött fél órával telefonáltak, hogy hányt a kiskutyusuk, nem jönnek. Nagybátyjáékba annyi nemvolt, hogy legalább ideszóljanak, ők sem jöttek. Szomszédék 10percre átnéztek. Szóval a szervezett bulin csak a barát pár volt itt.

2022. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A második szülinapján, amit a szüleimnél szerveztünk, rájött az ordíthatnék, nem bírtuk sehogy megvigasztalni, ezért hazamentünk. Este megkapta a tortát és az ajándékokat. Annyira azért nem volt gáz, mert pici még, hogy értékelje az ilyen dolgokat.
2022. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 1 születésnap is volt ami szörnyű lett.

Talan 9 éves lehettem....

Meglett hívva jó sok vendég akiket a barátaimnak gondoltam. 10 vagy 12 ember hirtelen nem tudom.

Meg szerveztük, rengeteg kaja, pia, ugráló vár, torta stb stb.

Senki nem jött el. Hatalmas mely nyomot hagyott bennem.

Aznap inkább elmentunk allatkertbe, szartunk az ugrálóvarra meg mindenre (ja és senki nem szólt hogy nem jön :()

Soha többé nem rendeztünk bulit nekem...

2022. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Tüdőgyulladás. Minden évben van neki. Konkrétan tartottam hátulról, hogy oda bírjon ülni a tortájához...4 éves volt akkor a lányom.
2022. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Május 3án van a fiamnak. 2020ban ugyebár aznap volt a covid tetőzés, minden teljesen zárva, senkivel nem találkozhattunk. Tavaly április 25én, egy héttel a szülinapja előtt halt meg apukám akivel imádták egymást (és én is összeomlottam, imádtam őt), gondolhatod milyen szülinap volt. Idén ezért nagyon nagy szülinapot akartunk. Párom kirúgták 2 hónapja, május 1én kezdhet új helyen, de abból 2 nap múlva nem lesz még nagy szülinap.
2022. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

8as vagyok.

Ja és már nem pici. 11 éves lesz, tehát már átérez mindent.

2022. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rokon kisgyerek, illetve már nem olyan kicsi. Úgy beszéltük meg, hogy aznap strandra megyünk, ott tartjuk, és választhat valami játékot is. Zuhogó eső fogadott aznap reggel.
2022. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!