Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A gyerekeim apja...

Mit tegyek? A gyerekeim apja (elváltunk két éve) a láthatasokon úgy viselkedik a gyerekekkel(kötekszik velük, feszült a hangulat, vagy csak simán nem törődik velük egyáltalán, hogy már nem is akarnak menni. (többi lent)

Figyelt kérdés
Az apuka sem erőlteti különösebben, hogy menjenek vele a gyerekek, sőt. Úgy érzem, ezt ő direkt alakította így, mert közben meg minden rokonnak, ismerősnek hangoztatja, hogy ő vinné a gyerekeit láthatásra, de azok nem akarnak menni vele. Így széttárt karokkal lehet mondani, hogy ő megpróbálta. (Sajnos a házasságunk alatt is voltak egyéb dolgokban hasonló húzásai, azért tudom, hogy hajlamos trükközni ilyesmivel. A külvilág meg bedől a trükkjeinek, mert nagyon tud szerepet játszani. A mintaférjet is eljátszotta, miközben rendszeresen alkalmizott mellettem például). Ti mit tennétek? Igyekeznétek minél több ismerőst meggyőzni az igazságról? Olyanokat is, akik téged alig ismernek, és valószínűleg a volt férjednek fognak hinni továbbra is?
2023. febr. 18. 07:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: Értem, de mégis a saját unokáiról lenne szó. Nem egy idegen miatt kellene szembenállni a gyerekével. Ráadásul nem is szembenállásról lenne szó, hanem arról, hogy ne hunyjanak szemet a hazugság felett és ne legyenek igazságtalanok a gyerekekkel szemben.
2023. febr. 18. 16:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidd el az az nagymama aki unokázni szeretne az mindegy mit gondol a fia meg fogja keresni az unokáit, akkor is ha esetleg ténylegesen sárkány a meny, max veled csak udvarias lenne. Bocs ez tudom nem az amire számítottál.
2023. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ő fogja ellátni ha dolgozok, vagy elválok. Oldja meg. Olyan vígan itthagyott minden ilyen alkalommal ès rohant dolgozni, hogy nem fog már èrdekelni, hogy oldja meg."



Értem, milyen jó tervnek érzed azt, hogy majd te jól kitolsz vele azzal, hogy ő szívjon, de egyébként eközben felfogod, hogy a gyerek is ott van, akit csak le akarsz pattintani a mentális problémáid miatt? Az ő érzései semmit sem számítanak?

2023. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, átkattintottam egy másik kérdésre észrevétlenül, a 13-as kommentet természetesen nem ide szántam.
2023. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!