Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortuszhoz orvost. Tudsz...

Abortuszhoz orvost. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

2 hónapos terhes vagyok és úgy döntöttem nem tartom meg a terhességet. Aki átesett már abortuszon és úgy gondolja az orvosa maximálisan felelősségteljes és emberséges kérem, hogy adja meg az elérhetőségét akár privátban.

(Mielőtt bárki rám vetné a gyilkos és egyéb embertelen jelzőket, gyógyszer mellett lettem terhes és értelmes módon felmérem, hogy nem tudok egy gyereket most bevállalni és éppen elég megbirkóznom a lelki teherrel)

Köszönöm


2010. okt. 5. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik városban keresel orvost?
2010. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy lehessen privit írni. Orvost én nem tudok, de hátha más priviben tud segíteni.
2010. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs ,de ha rendesen szedted volna nem jártál volna igy!Amugy ha nem akarod,miért vártál vele eddig?
2010. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Az orvosod, aki felírta a fog.gátlót ahhoz nem tudsz visszamenni? Vagy nem bízol benne? Ha ez így van és túlleszel az egész dolgon, keress egy olyan orvost akiben megbízol és a jövőben számíthatsz rá.

Sok lelki erőt kívánok Neked és Vigyázz magadra.

2010. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és elnézést. Budapesti vagyok és az email címem: idamail@freemail.hu
2010. okt. 5. 14:19
 6/9 A kérdező kommentje:
14:16-osnak válaszolva rendesen szedtem minden nap ugyanabban az órában!!! Ráadásul nem volt menzesz kimaradásom egészen mostanáig és az orvos saccolta a korát.
2010. okt. 5. 14:23
 7/9 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: akihez eddig jártam az elhunyt és így sztk-ban írattam fel magamnak mindig annál aki éppen rendelt és ezt nem szeretném egy ki tudja milyen orvosra bízni
2010. okt. 5. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok ismét. Így már értem. Sajna én nem Bp-i vagyok úgyhogy orvost nem tudok ajánlani. :-( Azért akit ajánlanak próbálj más fórumon is utána nézni, bár aki az egyik embernek szimpatikus, az a másiknak lehet hogy nem. Mindenesetre siess a döntéssel, minél később lesz a műtét, annál jobban felőröl a helyzet és fizikálisan is annál lassabb lesz a felépülés. (Tudom miről beszélek, hidd el! Bár nekem kényszer ab.-om volt, de 16 hetes ikrekkel.)
2010. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő, osztálytárs, munkatárs, ismerős nem tud ajánlani? Könnyebb róla információkat szerezni. Nem kell feltétlenül megmondani hogy miért keresel új nőgyógyászt. Mond hogy rákszűrés miatt!
2010. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!