Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy választottatok bébiszittert?

Hogy választottatok bébiszittert?

Figyelt kérdés

Nincs helyben segítségünk, ami azt eredményezte, hogy az elmúlt 9 hónapban mindösszesen 2 órát töltöttünk kettesben a férjemmel, akkor is ügyet intéztünk.

Szeretnék keresni egy bébiszittert, aki alkalmanként vigyáz a kislányunkra pár órát, de bizalmatlan vagyok. Nemrég költöztünk, nem ismerek itt senkit, hogyan kell ennek nekiállni?

Anyukámra simán otthagyom a kislányunkat, de egy vadidegennél ez hogy megy? Hogyan alakul ki a bizalom?


2023. febr. 20. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Amikor kialakul is eshetsz úgy pofára hogy csak na. Ne bízd idegenre, legyetek este kettesben aztán nemsokára lehettek többet is. Kimozdulni harmasban is lehet. Egy idegennek sose fog a gyereked semmit jelenteni. Bármi megtortenhet.
2023. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez nem válasz a kérdésemre.

Valós tapasztalatokat várnék olyanoktól, akik jártak ebben a cipőben.

2023. febr. 20. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Soha, de soha nem biznek anyukámon kívül másra egy olyan kicsi gyereket, aki még nem tud beszélni, és nem tudja elmondani, ha történt vele bármi rossz.


Ha édesanyád nem megoldhato, akkor szereltess fel egy rejtett kamerát, hogy lásd mi történik amíg nem vagy otthon.


Egyébként az első válaszolóval is egyetértek!

2023. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

3: azért az megvan, hogy vannak személyiségi jogok? és nem videozgathatsz csak úgy sunyiban, mert bizalmatlan vagy.


kérdező, helyi csoportban ajánlás alapján keresnék bébiszittert. aztán szimpátia alapján választanék :)

2023. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
De igen, a saját otthonomban videozgatok. Pláne ha a gyerekemrol van szó.
2023. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Jó ég nem az őskorban élünk. Nekem volt bébiszitterem. Saját vállalkozásunk van, fèl éves korában kerestem meg. Heti 2x4 órát volt itt az elején, akkor úgy hogy itthon voltam én is csak ő foglalkozott vele.

Utána egy olyan bizalmi kapcsolat alakult ki hogy ha anyós nem ért rá bármikor rá tudtam bízni mindkét gyereket együtt vagy akár külön-külön is őket ha épp úgy alakult. Őt baba-mama csoportban találtam ajánlás alapján, fő állása óvónő.

2023. febr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyi kismamás/anyukás csoportban kértem ajánlásokat.

A szimpatukus hölgyeket felkerestem Facebookon (messengeren üzit küldem) majd telefonon beszéltünk időpontot személyes interjú miatt.

Egy nagyon kedves aranyos hölgyre találtunk így.

Nem könnyű dolog. De nálunk a kényszer nagy úr volt.

A férjemnek azért szabit kivenni hogy én beszaladjak a suliba egy 20 perces fogadóórára vagy egy órás szülőire, nem lett volna ideális.

Sajnos csak ilyenkor fér bele nálunk a sitter.

2023. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En is szeretnem majd igenybe venni, semmi ordogi nincs ebben. En azt tettem, hogy elore bejelentkeztem egy bebiszitter kereso csoportba facebookon és ott olvasgatom mas anyukak tapasztalatait.

Itt irnak magukrol a lanyok (szitterek ) , es a legtobbnek vegzettsege is van.

Nem kell felni szerintem az az elso. Es hogy olyat valassz, aki mindkettotoknek szimpatikus.

Lehetoleg tobb ev tapasztalattal, referenciakkal ennyi.

Remelem tudtam segiteni.

40 hkm

2023. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elején te a szitterrel vagy ivy latod jo vagy nem.

Tehat bárhonnan valaszthatsz. Ujsagbol, hiretesből.

De elobb egyutt majd meglatod milyen ember es rabizhatod vagy sem.

Ennyi

2023. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!