Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt csíkos lett a...

Terhesség alatt csíkos lett a hasatok? Ha igen, zavar? Tennél fel róla képet?

Figyelt kérdés
Az enyém rettentő csíkos lett,iszonyuan zavar.
2010. okt. 5. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon csúnya lett 1 gyerek után és nagyon zavar.Talán mostanában nem annyira de nagyon rossz semmit nem tudsz tenni ellene még a combom és a karom is olyan lett egy kicsit...
2010. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamennyi lett a masodik terhessegem alatt, kepet nem tudok feltenni, mert feherek a csikok es foton nem latszik. Pedig szules utan egy hettel is keszult pocakfotom, de azon sem latszik.

Kulonosebben nem is zavar, az inkabb, hogy ket szules utan mar nem olyan feszes a hasamon a bor, mint lanykoromban volt, egyebkent vekony vagyok, izmos is, de valamennyire fodros a borom a hasamon, amikor mondjuk lehajolok.

De ez sem annyira zavar, hogy izgassam magam miatta.

Ha mar itt tartunk, akkor az sokkal jobban zavar, hogy a sok ejszakazastol 5-10 evvel idosebbnek latszom, mint amennyi valojaban vagyok (huszoneves vagyok, de egy eros 30-35-nek szerintem be lehetne engem saccolni).

De bizom abban, hogyha lesz par honap folyamatos ejszakai alvas, akkor ez is valtozni fog.

Ha nem fog akkor sincs gond, megerte.

2010. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a hasam, hanem a csípőm, a combom, és a fenekem is. Elég csúnya, még 3 év után is. Persze már nem olyan ronda, mint az elején volt, de ezek akkor is már nem is csíkok, hanem repedések...

De igazából még ez zavarna a legkevésbé. Az sokkal jobban zavar, hogy a hasamon nagyon megnyúlt a bőr, és lóg. Ezért nem viselek kétrészes fürdőruhát. A csíkok annyira nem zavarnának, hiszen halványabbak lettek, bizonyos szögből alig látszanak. De a lógó bőr nagyon ronda.

2010. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a terhességem alatt felszedtem 15 kg-t és néhány ruhaméretet. Ebből 5 maradt. Majd a szoptatás alatt még 5 kg-t. Aztán a szoptatást abbahagyva lefogytam 15 kg-t és ugyanolyan a bőröm, mint anno. Feltételezem vékonyabbak vagytok, akiknek repedt a bőre. Én szerintem azáltal úsztam meg, hogy kissé kikerekedtem és így nem repedtem.

A cicimen a bőr lett minimálisan "barázdáltabb" a 1.5 év szoptatástól de nem feltűnő, nem zavar.

2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iszinyatosan csíkos lett,képet nem szivesen tennék fel róla,örülök,hogy nem látják mások.

Ami durva az egészben,hogy az alakom egyébként még szuperebb,mint a terhességem előtt volt,visszafogytam (bőven),és mivel előtte nem jártam tornázni most meg járok,még formás is vagyok.


Csak,az a baj,hogy a hasam bőre megnyúlott,és csíkos.

Így valamennyire lóg is,és még "szines" is. Teljes önértékelési zavarokat okoz,nem érzem m agam vonzónak sem a párom előtt,és a fürdőruha szezontól egyenesen rettegek.


Nem lehet vele mit kezdeni,ez már ilyen marad.

2010. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!