Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Majd ha kisbabátok születik...

Majd ha kisbabátok születik írni fogtok róla, neki blogot vagy weboldalt a születésétől kezdődően? (minták lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. okt. 6. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

legalább megkérdezted a blogok íróit, hogy belinkelheted-e?

Én 11hónapja írok blogot, 1hónapos volt a fiam, amikor kezdtem.

2010. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

1.a gyerekem nem cirkuszi látványosság

2.nincs is időm

3.a gyerekem kívül is van életem, nem érzem úgy, hogy mindjárt blogon kell reklámoznom

nekem ez az egész eléggé visszás dolog. akinek tetszik tegye, de én nem fogok.

2010. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, de csak a családtagok olvassák. Már a várandósság alatt elkezdtük írni. Szerintem nagyon jó dolog, főleg ha még 20 év múlva is lesz internet:)))

de nyilvánosba sosem tenném ki.

2010. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jegyzetelek, már van egy 20 hós fiam, és a terhességről, meg a babáról is írtam, de nem interneten, hanem csak a gépen. Meg persze egy füzetben.
2010. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én írok.

1,5 éves a kislányom.

Csak privát "használatra van",tehát a család olvashatja el.

Nálunk érdekes a helyzet,mert a család egy jó része tőlünk igen távol él (300km),beszélünk telefonon is,látogatóba is szoktunk menni,de nyilván nem minden nap.

A blogba viszont (ha van mit leírni,mert történt valami érdekes!!!) minden nap van 5-10 percem írni,vagy akkor mikor alszik délben a lányom vagy este mielőtt én lefekszem.

Ennyit megér nekem,és egy j

2010. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11:50-es vagyok,lemaradt a vége:

...jó emlék lesz később is.

2010. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a teherbeeséseim óta írok.Külön külön,de egy bizonyos oldalon.Nekem sokszor jó,mert ha depis,nyűgös vagy bizonytalan vagyok,már az nagy segítség hogy leírhatom :-)

Bár mostanában két gyerkőc mellett sokkal kevesebb időm van

2010. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretném a magánéletem kiteregetni mások számára.
2010. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!